AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Erman Kunter'den yeni sezon mesajı!

İlk Yayınlanma : 04 Eki 2017 - 12:54 / Son Güncelleme : 04 Eki 2017 - 12:54

Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Can Topsakal, Galatasaray Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İsmail Sarıkaya, Galatasaray Odeabank Başantrenörü Erman Kunter 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD) tarafından düzenlenen kahvaltı organizasyonuna katıldı.

Organizasyonda kendisine plaket takdim edilen Erman Kunter basketbol takımının son durumu hakkında bilgi verirken Can Topsakal, İsmail Sarıkaya, Erman Kunter ve 1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk Galatasaray Televizyonu'ndan Esma Toker'e açıklamalarda bulundu.

Erman Kunter "Lig başlıyor. Bu buluşma bizim için bir moral oldu. Hangi noktada olduğumuz hakkında bilgilendirme yaptık. Bu tip şeyler bize moral veriyor, bu da takıma yansıyor" derken Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Can Topsakal  "Onlar bize destek çıkıyor biz de mümkün oldukça onlarla birlikte olmaya çalışıyoruz. Yeni bir kadro kurduk. Bu kadro başarılı olacaktır. Takım oturana kadar ilk maçlar zor olabilir ama ilerleyen günlerde iyi bir takım olduğumuzu herkes görecek" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İsmail Sarıkaya organizasyonun camianın ve hocanın kaynaşması açısından önemli olduğunu söylerken "Bugün Erman hoca, belki yarın futbol takımı hocamız buraya gelebilir. GSYİAD bu sayede camianın ilişkilerini geliştiriyor" dedi.
 
1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk ise "Galatasaray'a bahar futbolla yeniden geldi.  Futbolda keyfimiz yerinde. Yeniden yapılanma, revizyon ve atağa kalkma basketbolda gelişiyor. Bütçe daralıyor gibi görünse de bunu kolej takımı havasından başlayıp Euroleauge'e kadar devam edecek serüvenin başlangıcı olarak görüyoruz. Bu sene yeniden yapılanmanın ama iddialı bir Galatasaray'ın habercisi. 2-3 ay içinde yeni basketbol salonumuzun stadımızın hemen yanında temelinin atılmasıyla basketbol ateşi yeniden alevlenecek. 2-3 sene sonra Euroleague'de başa oynayan bir Galatasaray göreceğiz. Erman hocamız da bunun mimarı olacak" diye konuştu.

KAYNAK: Galatasaray.org