AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Erman Toroğlu, Işıtan Gün'ün mesajını açıkladı! 'Fatih Terim...'

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 23 Oca 2022 - 23:14 / Son Güncelleme : 23 Oca 2022 - 23:31

A Spor Takım Oyununda yorumculuk yapan eski hakem Erman Toroğlu, Galatasaray yönetim kurulu üyesi Işıtan Gün hakkında açıklama yaptı. Fatih Terim mesajını açıkladı. İşte detaylar...

AJANSSPOR HABER

Eski hakem ve yorumcu Erman Toroğlu, Galatasaray'ın yönetim kurulu üyesi Işıtan Gün hakkında eğer açıklamazsa ben açıklarım dediği konuyu canlı yayında açıkladı. İşte yaşananlar...

Erman Toroğlu daha öne ne demişti?

Erman Toroğlu Işıtan Gün hakkında ilginç bir konuşma yaptı. Toroğlu, ''Galatasaray'da Işıtan diye bir yönetici var galiba. Bu adam, adam değil. Bu adam Galatasaray yönetiminde olup hala devam ediyorsa çok ilginç olay. Benle olduğu için adam değil diyorum. Başka birşey değil. Işıtan Gün, sakın beni aramasın. Yarın akşama kadar açıklama yapmazsa ben anlatacağım. Yarın akşam anlatacağım. Bu kadar net söylüyorum. Bu adamlar nasıl büyük takımlarda yönetim kurulu üyeleri oluyorlar inanılır gibi değil. Hiç tanımıyorum, yolda görsem tanımam. Kimsin lan sen? Yarın akşam konuşacağım. Karıştırmayacak. Herkes kendisine benzemez. Var ya böyle şarkı, 'Benzemez kimse sana...'  Adam değilmiş diyorum. Sebebini yarın açıklayacağım. Işıtan Gün açıklamazsa yarın ben açıklayacağım.'' ifadelerini kullandı.

Erman Toroğlu, Işıtan gün hakkında neler açıkladı?

Erman Toroğlu, daha önce konuşmazsa ben açıklarım dediği konuyu canlı yayında açıkladı. Toroğlu, Gün'ün Fatih Terim hakkında iyi yorum yapma dediğini söyledi. Erman Toroğlu,  "Işıtan Gün diye bir adam varmış Galatasaray'da. Bir arkadaşım telefon açtı. 'Beni Işıtan aradı dedi. Erman Hocaya söyle Fatih Terim hakkında iyi yorum yapmasın, aleyhine yorum yapsın diye söyle demiş" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da bir şeyler oluyor

Erman Toroğlu canlı yayında konuşmasına şu şekilde devam etti; ''Herhalde programı takip etmiyor. Ben lehine, aleyhine yorum yaparım. Sana mı soracam ne konuşacağıma. Bana söyleyen kişi lafını yiyecek adam değildir. Sen kimsin ya! Sen satın mı almak istiyorsun? Sana mı soracam lan ne konuşacağımı! Senin adamların mı var basında satın aldığın adamlar? Sen onlarla mı karıştırdın beni! Bu adam nasıl Galatasaray'da idareci? Burak Elmas bu adamı tuttuğuna göre, aynı kaba yapıyorlar demek ki! Fatih Terim'i siz getirdiniz, Fatih Terim ise sizi getirdi. Bu beni ilgilendirmiyor. Ben sahaya bakarım iyi mi oynatıyor yoksa kötü mü oynatıyor ona bakarım. Sana mı soracam ben! Sanane kardeşim. Bağlansın bana bu bilgiyi veren arkadaşımı da söylerim. Konuşmuş mu konuşmamış mı?'' ifadelerini kullandı.