Erman Toroğlu: ''Taç kararı doğru, faul de yok''

Son dakika spor haberleri... Spor yorumcusu Erman Toroğlu, 19 Eylül Cumartesi akşamı A Spor'da gündemi değerlendirdi. Süper Lig'in 2. hastasında Beşiktaş, Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Toroğlu, bu maça ve Süper Lig’in gündemine dair konuştu.
19 Eylül 2020 21:35- Son Güncelleme - 19 Eylül 2020 23:08
Google news abonelik

TFF Süper Lig'in 2. hafta karşılaşmasında Beşiktaş, evinde Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Spor yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu, karşılaşmayı ve spor gündemini değerlendirdi:

Maç 15 dakika daha devam etseydi kesin Antalyaspor kazanırdı. Antalyaspor’da teknik direktör biraz daha erken müdahale etse farklı olurdu. Orgill ve Podolski girdikten sonra işler değişti.

Emre Kocadağ, Beşiktaş kökenli, Fenerbahçe kökenli, Galatasaray kökenli yorumcular dedi… Bu kafada gidiyoruz. Nerelerde geziyoruz bilmiyorum.

Bizim futbolumuz çölde oynanıyor. Seyrediyorsun, sıkılıyorsun. Gökdeniz diye bir çocuk çıkıyor, çölde bir bardak soğuk su. Mutlu oluyoruz. Hakikaten güzel bir gol attı. 

Biraz kontrollü gelen, iyi kapanan bir takım Beşiktaş'a her maç gol atar ve Beşiktaş defansı sarı kartı görür. Bugün Boyd'un atılması gerekir. Sarı kartı varken gitti adama bastı.

Antalyaspor'un golünden önce taç kararı doğru, faul yok. Buna faul derseniz, Vida’nın en az dört tane pozisyonu var.