• Diğerleri

Erman Toroğlu'ndan çarpıcı açıklamalar!

4 Kasım 2017 19:40- Son Güncelleme - 4 Kasım 2017 19:41

AJANSSPOR- Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, A Spor'da yayınlanan Takım Oyunu programında konuştu. 

Osmanlıspor-Fenerbahçe maçı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Toroğlu'nun sözlerinden Ajansspor.com'un derledikleri şu şekilde:

"Çok dikkat ederim ben Alex Taşçıoğlu'na çok tecrübeli hakemdir. Fenerbahçe seyircisi çok tehlikeli. Böyle giderse 2 bin kişiyi bulamazsın. Takım bu kadar kötü giderse kongre çok karışık olur. Halka sorsak, 'Aziz Yıldırım görevi bıraksın' der! Kongrede devam kararı çıkar. Hani halkın takımıydı Fenerbahçe. Bu işte terslik var"

"Fenerbahçe taraftarı işkence çekiyor. İlker'in bile yüzü asık. (Yağcıoğlu) Bundan kötüsü olamaz. Fenerbahçe'ye kan değişikliği lazım. Fenerbahçe forması diyorsun, sponsor yok. Üst üste aynı evlilikler olunca sıkıntı oluyor. Fatih Terim, Galatasaray'da başarılı oldu"

"Olaya geniş açıdan baktığımız zaman Fenerbahçe'de işler iyi gitmiyor. Sorun Aykut Kocaman değil. 2 yıl basketbolla uyuttular milleti. Fenerbahçe futbolda zevk vermiyor. Haftaya Fenerbahçe stadyum boş olacaktır. Aykut Kocaman milleti keriz mi zannediyorsun?  Lucescu da aynısını yaptı"

"Şeytan üçgeni olur, hiçbir şey olmaz. İstifa olsaydı, şimdiye kadar çoktan olurdu"

"Kocaman, 'Galatasaray takımı balon gidiyor' diyor, 'Çok kolay takımlarla oynadı' diyor şimdi oynadığı takım ligin sonuncusu"