Erol Bulut bu sözlerle ateşledi

Fenerbahçe son dakika haberi... Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, geriden gelip 3-1 kazandıkları Trabzonspor maçının devre arasında futbolcularıyla konuştu. Peki Erol Bulut oyuncularına ne dedi? Sosa ile ne konuştu? İşte detaylar..
27 Ekim 2020 10:14- Son Güncelleme - 27 Ekim 2020 10:26
Google news abonelik

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, ilk yarısını 1-0 geride kapattıkları Trabzonspor maçının devre arasında oyuncularını ateşleyen sözler sarf etti, Sosa ile de konuştu.

Sabah'ın haberine göre; Bulut, ilk yarıdaki kötü performansıyla dikkat çeken Jose Sosa'nın karşısına geçti ve kendisini oyundan alacağını anlattı.

Arjantinli oyuncuya "Taktiklerini senin üzerine kurmuşlar" diyen Bulut sözlerini şöyle sürdürdü: "Seni oyundan alarak onların planlarını bozacağız. Değişikliğin senin performansınla alakası olmadığını bil. Strateji değiştiriyorum ve bu nedenle seni oyundan alıyorum. Bundan sonra yine bizim en önemli silahlarımızdan biri olacaksın. Bundan kuşkun olmasın"

Fenerbahçe, Afobe'nin 23. dakikada attığı golle Trabzonspor karşısında ilk yarıyı 1-0 geride kapattı. Cüneyt Çakır devreyi bitiren düdüğünü çalar çalmaz teknik direktör Erol Bulut, daha takım gelmeden soluğu soyunma odasında aldı.

Bulut, oyuncular dışındaki herkesin odayı terk etmesini istedi. Ardından takımın bugüne kadar alışık olmadığı kadar sert ifadelerle yapmaları gereken hamleleri tek tek anlattı.

Genç teknik adam, sahip oldukları potansiyeli sahaya yansıtamadıkları nedeniyle oyuncularına çıkışırken, "Siz Türkiye'nin en iyi takımısınız. Ama sahada yürüyorsunuz! Çıkın ve Türkiye'nin en iyi takımı olduğunuzu ben dahil herkese gösterin" ifadelerini kullandı. 

Bulut'un ayrıca taktik bilgilendirmeyi de futbolcular dışında kimsenin olmadığı odada yaptığı ve oyuncularıyla birebir iletişim kurarak ikinci devrede takımın ayağa kalkmasında başrolde olduğu kaydedildi. 

Erol Bulut, 3-1 kazanılan maçın ardından yaptığı açıklamada, "Soyunma odasındaki birkaç sözümüz takımı ateşledi. 2'yi attık, 3'ü istedik. 3'ü attık 4'ü istedik. Çok iyi bir geri dönüş oldu" demişti. (HABER İÇİN TIKLAYINIZ)