Erol Bulut: Fenerbahçe'ye karşı oynadığımızı unutmayalım

8 Mart 2018 16:40- Son Güncelleme - 8 Mart 2018 16:40
Google news abonelik

Evkur Yeni Malatyaspor teknik direktörü ve oyunculuk döneminde bir dönem Fenerbahçe forması giyen Erol Bulut, hafta sonu oynanacak Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe maçı hakkında açıklamalar yaptı. Bulut, hedeflerini ve planlamalarını anlattı.

Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Emrah Karalinç'e konuşan Erol Bulut'un açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde;

'Fenerbahçe'ye karşı oynadığımızı unutmayalım'

'Fenerbahçe'ye karşı oynadığımızı unutmayalım'

"Her takıma karşı nasıl çalışıyorsak Fenerbahçe maçına da öyle hazırlanıyoruz. Oynadığımız rakip şampiyonluğun en büyük adaylarından biri.  Sonuçta Fenerbahçe'ye karşı oynadığımızı unutmayalım. Kalitesi belli bir rakibe karşı oynuyoruz. Gücümüzü biliyoruz. İstediklerimizi sahaya iyi yansıtıp, puan almak istiyoruz. "

'Hedefimiz 40 puan barajına ulaşmak'

'Hedefimiz 40 puan barajına ulaşmak'

"Spor Toto Süper Lig'de hedefimiz öncelikle bir 6 puan daha alıp 40 puan barajına gelmek. Daha sonra maç maç bakıp gidebileceğimiz yerlere bakacağız.  Başarılı olmak istiyoruz."

'Fenerbahçe'de 4 yıl güzel başarılara ulaştık'

'Fenerbahçe'de 4 yıl güzel başarılara ulaştık'

"Fenerbahçe'de 4 yıl boyunca önemli başarılara ulaşmıştık. Profesyonel olarak teknik direktör konumundayız ve başarılı olmak amacımız. Şu anda Evkur Yeni Malatyaspor'un teknik direktörüyüm. Elbette farklı duygular yaşacağım ama sahada gereken mücadeleyi vereceğiz. "

'Fenerbahçe karşısında eksiğimiz yok'

'Fenerbahçe karşısında eksiğimiz yok'

"Fenerbahçe karşısında eksiğimiz ya da cezalımız yok. Fenerbahçe maçına tam kadro hazırlanıyoruz. Ufak tefek ağrıları olan isimler var ama büyük bir sakatlığımız bulunmuyor diyebilirim."

'Taraftarımızın bizi yine desteklemesini istiyoruz'

'Taraftarımızın bizi yine desteklemesini istiyoruz'

"Taraftarlarımız bizim için çok önemli. Bizi iç sahada, dış sahada en iyi şekilde destekleyen bir taraftarımız var. Bizi yine desteklemelerini istiyoruz. Çünkü onlar 12.adam konumunda."

YASAL UYARI : BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.