Erol Bulut'tan futbolculara net mesaj!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, futbolcularına net bir mesaj verdi. Sarı-lacivertlilerin çiçeği burnunda teknik patronu, oyuncularından formanın sorumluluğu neyse onu yapmalarını istiyor.
10 Ağustos 2020 14:07- Son Güncelleme - 10 Ağustos 2020 14:13
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut oyuncularını motive etmeye başladı. 45 yaşındaki çalıştırıcı oyuncuları ile toplantı gerçekleştirdi. Bulut, futbolcularına net bir mesaj verdi.

Şampiyonluk vurgusu

Bulut toplantıda oyuncularına, “Hedefimiz şampiyonluk,Fenerbahçe’nin seviyesi her zaman şampiyonluktur çalışmalarımızı bu farkındalıkla sürdürelim” şeklinde konuştu.

"Formanın sorumluluğu neyse onu yapacağız"

Futbolcular da hocalarına karşılık olarak, “Biz gece gündüz mücadelemizi verecek, düşünce kalkacak, bıkmadan çalışacağız, üzerimizdeki formanın sorumluluğu neyse onu yapacağız” ifadelerini kullandılar.

Fenerbahçe'de tempo artıyor

Fenerbahçe'de tempo artıyor

Sarı-lacivertli futbolcuların yeni sezon öncesi yapılan sağlık kontrolleri tamamlandı. Samandıra Can Bartu tesislerindeki antrenmanların temposu her gün artarken çalışma sonrası özel olarak idman yapan oyuncuların olduğu da öğrenildi.

Fenerbahçe, taktik çalışmalara ne zaman başlayacak?

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında 18 Ağustos'taki Topuk Yaylası kampında teknik direktör Erol Bulut teknik ve taktik çalışmalara ağırlık verecek.

Her takıma böyle kaleci lazım! Önce kurtardı, sonra golü attı