Ersun Yanal’dan Mustafa Reşit Akçay’a tepki!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Ankaragücü'nü çalıştıran Mustarafa Reşit Akçay'ın 'Umarı Trabzonspor şampiyon olur' sözlerine tepki gösterdi. İşte o açıklamalar...
12 Şubat 2020 00:25- Son Güncelleme - 13 Şubat 2020 13:34
Google news abonelik
Ersun Yanal’dan Mustafa Reşit Akçay’a tepki!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Ankaragücü’nü çalıştıran Mustafa Reşit Akçay’ın ''Trabzonspor için bence o sene bu sene, Hüseyin Çimşir ile bu sezon şampiyon olabilir. Umarım Trabzonspor şampiyon olur'' sözlerine tepki gösterdi.

Aygün Özipek  / Özel

Yanal, ‘’Bir teknik direktörün böyle açıklama yapmasına anlam veremiyorum. Futbol hayatımda böyle şey görmedim. Ne olursa olsun Fenerbahçe şampiyon olacak’’ açıklamasında bulundu.

''Trabzonspor için bence o sene bu sene!''

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Mustafa Reşit Akçay, ''Trabzonspor için bence o sene bu sene! En fazla yaklaştığı sene bu sene. Hüseyin Hoca'nın da bunu başaracak gücü var. Trabzonspor, Hüseyin Çimşir ile bu sezon şampiyon olabilir. Buna Hüseyin Hoca ve toplum inanıyor. Trabzonspor’da lider oyuncular da var.  Sörloth ve Sosa gibi… Umarım Trabzonspor, Trabzon kentiyle bunu başarır. Kentin ve ülke futbolunun buna ihtiyacı var'' ifadelerini kullanmıştı.

 Mustafa Reşit Akçay, daha sonra Trabzonspor için bulunduğu temenninin yanlış anlaşıldığını da belirtmişti.

İŞTE MUSTAFA REŞİT AKÇAY'IN RADYOSPOR'A YAPTIĞI AÇIKLAMA! OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

MUSTAFA REŞİT AKÇAY'IN FENERBAHÇE'YE KARŞI PERFORMANSI? OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

MUSTAFA REŞİT AKÇAY'DAN ÖZÜR! OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Salon futbolunda böyle bir gol görmediniz