Ersun Yanal'ın kader günü!

24 Şubat 2020 01:25- Son Güncelleme - 23 Şubat 2020 22:39
Google news abonelik

Fenerbahçe'nin sahasında Galatasaray'a 3-1 yenildiği maç sonrası teknik direktörü Ersun Yanal, sarı lacivertli taraftarlar tarafından istifaya çağrıldı. Tecrübeli teknik adam istifa edecek mi? Ali Koç ne düşünüyor? İşte detaylar...

Ajansspor'un elde ettiği bilgilere göre teknik direktör Ersun Yanal'ın, Galatasaray'a 3-1 kaybettikleri karşılaşma sonrası başkan Ali Koç ile stadyumda bir toplantı yaptığı ve istifa mektubunu sunduğu öğrenildi. 

Ersun Yanal için kader günü...

Ersun Yanal için kader günü...

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Ersun Yanal'ın istifa kararını pazartesi günü yönetim kurulu ile yapacağı toplantı sonrasında karar verecek.

Ersun Yanal'ın yerine kim gelecek?

Ersun Yanal'ın yerine kim gelecek?

58 yaşındaki teknik adamın görevinden ayrılması durumunda ise yerine gelecek isimler belli oldu. Sarı Lacivertli ekip Yanal'ın yerine ilk sırada Tayfun Korkut'u ve ikinci sırada ise Erol Bulut'u düşünüyor. 

Sürpriz isim Abdullah Avcı...

Fenerbahçe'nin teknik direktör listesinde sürpriz bir isim daha yer aldı. Beşiktaş'tan ayrılan Abdullah Avcı'nın sarı lacivertli ekibin listesinde olduğu öğrenildi. Ancak Başkan Ali Koç'un bu isme sıcak bakmadığı belirtildi.

Aygün Özipek / AJANSSPOR-ÖZEL