Ertuğrul Taşkıran'dan Galatasaray ve Beşiktaş açıklaması

Son olarak Konyaspor forması giyen kaleci Ertuğrul Taşkıran, Beşiktaş ve Galatasaray'ın transfer gündemine geldi mi? Tecrübeli kaleci Radyospor'a konuştu.
26 Ağustos 2020 18:29- Son Güncelleme - 26 Ağustos 2020 18:33
Google news abonelik
Ertuğrul Taşkıran'dan Galatasaray ve Beşiktaş açıklaması

Süper Lig takımlarından Konyaspor'la yollarını ayıran kaleci Ertuğrul Taşkıran önemli açıklamalar yaptı.

Galatasaray'ın gündemine geldi mi?

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Ertuğrul, "Konyaspor'da seçim vardı. O süreçte belli başlı görüşmeler yaptık. Kendi yapılanmalarıyla ilgili bazı sorunlar vardı. Görüşmeler durdu. Ben de hem yöneticilere hem de Bülent hocama (Korkmaz) telefon edip, başka takımlarla görüşeceğimi söyledim. Son 4-5 gündür bir Süper Lig kulübüyle ciddi biçimde görüşüyoruz. Sanırım kısa süre içinde netleşecek. Galatasaray'ın kaleci aradığı dönemlerde, bazı konuşmalar yapıldı. Konuşulması normal. Bir şekilde birileri bir şeyler söylüyor. Sonuç olarak neticeye bakmak gerekir. Beşiktaş'la ilgili de çok söylenti çıktı. İlk hedefim Konyaspor'da kalmaktı. Ama olmayacağını anladıktan sonra diğer seçenekler üzerinde durduk. Sonuç itibariyle Galatasaray'a Fatih Öztürk gitti. Kendisine başarılar dilerim" dedi.

Beşiktaş'la görüşüyor mu?

Sürekli oynayacağı ve hedeflerine ulaşabileceği bir takıma gitmek istediğini belirten Ertuğrul, "Şartlar nereye gösterir buna bakmak gerekir. Bu hafta karar vermem gerekiyor. İnandığım yerde olmak istiyorum. Büyük takım, bu takım değil. Mutlu olduğum yerde olmak istiyorum" şeklinde konuştu.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yok böyle bir gol! Orta sahadan attı...