• Diğerleri

Erzurumspor'da test günü! Sıcak gelişmeler...

Büyükşehir Belediye Erzurumspor'da koronavirüs testi pozitif çıkan isimlerin sağlık durumu iyi. Ancak; bugün kulüpte görev alan herkese yeni bir test yapılacak. Erzurumspor'dan sıcak gelişmeler...
18 Mayıs 2020 12:04- Son Güncelleme - 18 Mayıs 2020 12:04
Google news abonelik
Erzurumspor'da test günü! Sıcak gelişmeler...

EMRAH KARALİNÇ/AJANSSPOR ÖZEL

TFF 1. Lig ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor'da, 11 kişinin koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Erzurumspor'da bugün, yeniden test yapılacak. Test kimlere yapılacak? Sonucu ne zaman belli olacak? İşte son gelişmeler...

Erzurumspor'da test günü

Erzurumspor'a bugün yapılacak söz konusu test, kulüpteki herkesi içeriyor. Test sonucu pozitif çıkan ve tedavi altına alınan kişilerin dışında, karantinada olan herkese test uygulaması yapılacak. Buna başkan Hüseyin Üneş de dahil!

Eşi hamile olan futbolcu, çocuğunun doğumunu kaçıracak

Günün sonunda Erzurumspor'da testler bitmiş olacak. Öte yandan Erzurumspor'da forma giyen ve eşi hamile olan bir futbolcunun, karantina süreci sebebiyle İstanbul'da olan ailesini göremediği ortaya çıktı. Dolayısıyla bu futbolcu, çocuğunun doğumunu kaçırmış olacak.

Aylık bebeği olan ve enfekte olan futbolcular var...

Yine Erzurumspor'da oynayan ve çocuğu aylık olan bir futbolcunun, günlerce uyuyamadığı ve büyük tedirginlik yaşadığı öğrenildi. Yöneticiler ise futbolcuların moralini yüksek tutabilmek için adeta seferberlik ilan etti.

Didier Drogba | İz Bırakanlar - Premier League