AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ebru Şancı eşi Alpaslan Öztürk'ü ti'ye aldı! "Paçalı donla geziyordu"

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 06 Oca 2022 - 13:09 / Son Güncelleme : 06 Oca 2022 - 13:17

Galatasaraylı futbolcu Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, eşiyle yaş farkını ti'ye aldı ve yaptığı yorumla dikkat çekti.

AJANSSPOR - HABER

Futbolcu Alpaslan Öztürk ve eski manken Ebru Şancı paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Ebru Şancı son olarak eşiyle yaş farkını ti'ye aldı ve yaptığı yorumla dikkat çekti. 

Ebru Şancı, eşiyle aşk pozları paylaşıyor

Ebru Şancı 2015 yılında Galatasaraylı futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenmişti. Evliliğinde üç çocuğu olan Şancı yaptığı paylaşımlarla öne çıkıyor. Ebru Şancı eşiyle aşk pozlarını ve çocuklarıyla geçirdiği zamandan yaptığı paylaşımlarla beğeni alıyor.

Aralarında 10 yaş fark var

Eşi Ebru Şancı ile 10 yaş fark bulunan Alpaslan Öztürk, bir pozunu "Kaderinse dünya küçüktür, ama kaderin değilse, çıkmaz sokakta bile karşılaşamazsın" notuyla paylaştı. Bu paylaşım Ebru Şancı'nın magazin yorumcusu olduğu programda konuşuldu.

"Yavrum paçalı donla geziyordu"

Ebru Şancı ve Alpaslan Öztürk'un yaş farkı da o sırada gündeme geldi. 38 yaşında olan Şancı 28 yaşında olan eşiyle arasındaki yaş farkıyla dalga geçti. Fanatik'te yer alan haberde eski manken  "Ben Türkiye Güzeli olduğumda Alpaslan 10 yaşındaydı. Brezilya’da düzenlenen Dünya Güzellik Yarışması’nda kimin ayağını kaydırırım da birinci olurum diye fesatça düşünürken, yavrum paçalı donla geziyordu" dedi.

Ebru Şancı ayrıca "Kime ne iyilik yaptıysam Allah, karşıma Alpaslan’ı çıkarttı" dedi.