Eski Fenerbahçeli Kruse, yeni takımında sakatlandı!

Fenerbahçe'nin eski oyuncularından Max Kruse, yeni takımı Union Berlin'in yaptığı antrenmanda sakatlık yaşadı. Kruse'nin sağlık durumu nasıl? Futbolcu, sakatlığı hakkında açıklama yaptı.
19 Ağustos 2020 16:56- Son Güncelleme - 19 Ağustos 2020 17:02
Google news abonelik

DIŞ HABER-AJANSSPOR

Fenerbahçe'den olaylı bir şekilde ayrılan ve kariyerine, transfer olduğu Alman ekibi Union Berlin'de devam eden Max Kruse, antrenmanda bir sakatlık yaşadı. Kruse'nin sağlık durumu nasıl? Sakatlığı hakkında ne açıklama yaptı?

Kruse, antrenmanda sakatlandı

Max Kruse, şu günlerde Union Berlin ekibiyle birlikte yeni sezona hazırlanıyor. Geride bıraktığımız günlerde, '2,5 saat süren antrenmanlardan sonra çok yoruldum' ifadelerini kullanan Alman futbolcu, antrenmanda sakatlandı ve çalışmaya devam edemedi.

Kruse ne zaman sahalara dönecek?

32 yaşındaki Kruse'nin dün yapılan antrenmanda ayak bileğinden sakatlık geçirdiği ifade edildi. Eğer futbolcu tedaviye olumlu yanıt verirse bu hafta içinde tekrar takıma dönebilecek. Union Berlin ekibi, Cuma veya Cumartesi günü hazırlık maçları yapmayı planlıyor.

Kruse'den sakatlık sonrası açıklama

Kruse'den sakatlık sonrası açıklama

Bu arada Max Kruse'den sakatlık sonrası bir açıklama geldi. Kendisine ait sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Kruse, "Kendimi en geç ilk maç gününe kadar zinde olacak şekilde hazırlayacağıma eminim. Tekrar gol avına çıkacağım merak etmeyin" dedi.