Eski hocası canlı yayında açıkladı: Emrah Akbaba ne zaman sahalara dönecek?

5 Ekim 2019 15:29- Son Güncelleme - 5 Ekim 2019 12:29
Google news abonelik

Akhisarspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Altıparmak, Galatasaray’da forma giyen eski öğrencileri Emre Akbaba ve Taylan Antalyalı halkında da konuştu.

Radyospor’da Salim Manav’ın canlı yayın konuğu olan Mehmet Altıparmak, “Karagümrük maçının genelinde etkili oynadık. Karşılamada inanılmaz bir sıcak vardı. Maçın genelinde iki takım oyuncuları da bunu hissetti. Herkesin çok zevk alacağı bir maç oldu. Daha ligin başındayız. Sadece söylemlerle şampiyon olmuyorsunuz. Bursaspor, Adana Demirspor, Hatayspor ve Altay hedef takımlar arasında. Biz kendi işimizi yapmaya çalışıyoruz. Rakiplerimizin durumu bizi ilgilendirmiyor. Ligde sürpriz takımlar aşağıdan geliyor. Bu ligde her şey olabiliyor. Giresunspor bu sezonun en iyi kadrosundan birisine sahip takımı ve hedef olarak gösteriliyordu. Fakat ilk 6 haftada bunu söylemek doğru değil.” ifadelerini kullandı ve ekledi:

“Emre Akbaba ile her zaman görüşüyoruz. Geçtiğimiz hafta içerisinde de bir görüşmemiz oldu. Kendisi bireysel olarak çalışmalarına başladı. Emre, bu sezon içerisinde hazır duruma gelecektir. Emre, inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde tekrardan sahalara döner.”

“Taylan Antalyalı’nın transferi bence de geç oldu. Taylan, Galatasaray seviyesini daha erken yakalayabilirdi. Fakat bu süreçte oyun kimliğini değiştirdi, bu da transferinde etkili oldu.”

“Nobre çok çalışkan ve sevilen bir isim. Şu anda ekibimizde yer alıyor. İlerleyen yıllarda Nobre’yi çok önemli bir teknik direktör olarak ülke futbolunda göreceğiz. Nobre hedeflerine ulaşırsa bu da bizi çok sevindirir.”