Eski hocasından Mehmet Topal sözleri!

24 Ağustos 2019 18:29- Son Güncelleme - 24 Ağustos 2019 18:32
Google news abonelik
Eski hocasından Mehmet Topal sözleri!

Fenerbahçe ile yolları ayrılan tecrübeli orta saha oyuncusu Mehmet Topal'ın kariyerine nasıl bir yön vereceği merak konusu oldu. Futbolcunun adı Galatasaray ile transfer döneminde anıldı. Ancak; sarı-kırmızılılardan bu konuya ilişkin somut bir açıklama gelmedi.

Cevat Güler'den Mehmet Topal yorumu

Galatasaray'ın eski teknik direktörlerinden Cevat Güler, öğrencisinin sarı-kırmızılı takıma geri dönmesi konusunda değerlendirmelerde bulundu. Güler, Topal'ın halen büyük takımda forma giyebilecek potansiyelde olduğunu ifade etti.

Cevat Güler, Radyospor'a konuştu

Radyospor'da Gün Ortası programında Emrah Karalinç'in canlı yayında sorularını yanıtlayan Cevat Güler, Topal'ın ihtiyaç halinde stoperde de oynayabildiğinin altını çizdi.

Cevat GÜler: "Mehmet Topal halen iş yapacak düzeyde"

Cevat Güler, "Mehmet Topal'ın mı Galatasaray'a, Galatasaray'ın mı Mehmet Topal'a ihtiyacı var şeklindeki sorunuzu yanıtlayayım. Mehmet Topal'ın Galatasaray'a ihtiyacı yok diyemem. Sıkıştığınızda stoperde de oynatabilirsiniz. Çanakkale'den geldiğinde Galatasaray'a birlikte çalışmıştık. Aradan 11 yıl geçti. Şampiyon olduğumuzda o dönem takıma çok ciddi katkıları olmuştu. Mehmet halen iş yapabilecek potansiyelde" ifadelerini kullandı. (AJANSSPOR)