Eski Trabzonsporlu Onazi saldırıya uğradı! (VİDEO)

İtalya Ligi'nde Lazio'nun yanı sıra Türkiye'de Trabzonspor ve Denizlispor formaları giyen Ogenyi Onazi, Danimkara'da Sonderjyske'de oynuyor. Onazi, Danimarka'da sokak çocuklarının saldırısına uğradı. O anlarda neler yaşandı? İşte detaylar...
30 Kasım 2020 14:47- Son Güncelleme - 30 Kasım 2020 15:00
Google news abonelik

DIŞ HABER-AJANSSPOR

Türkiye'de Trabzonspor ve Denizlispor formaları giyen, bu sezon başında ise Danimarka ekibi Sonderjyske'de oynayan Ogenyi Onazi saldırıya uğradı. Onazi'ye kim, neden saldırdı? İşte yanıtı...

Onazi sokak çocuklarıyla karşılaşınca durdu

Danimarka Lagos'ta sokak çocukları, ünlüler, futbolcular ve politikacılarla karşılaştığında ne yapıyorsa Ogenyi Onazi için de durum diğerlerinden farklı olmadı.


Onazi'den zorla para almak istediler

Ogenyi Onazi, Lagos sokakarında kendisinden para isteyen çocuklarla konuşmak için durdu. Bölgedeki çocuklar, Onazi'den zorla para almaya çalışmaya kalkınca futbolcu hızlandı ve yaşadığı hayal kırıklığının ardından olayın olduğu yerden uzaklaştı.

Onazi bu sezon kaç maçta oynadı?

Onazi transferi sonrasında değerlendirmelerde bulunurken, "Transfer için çok mutluyum. Kulübe, bana bu fırsatı verdiği için minnettarım. Umarım bir fark yaratabilirim. Amacım takımın ligi iyi bir yerde bitirmesine yardımcı olmak. Sorumluluk almayı ve çalışması seven biriyim. Forma giymeyi dört gözle bekliyorum" açıklamasını yapmıştı. Onazi bu sezon sadece 2 maçta oynayabildi.