Nahid Yamak, Giresunspor Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Orhan Gülek
24.02.2023 - 16:14 | Son Güncellenme: 24.02.2023 - 16:19

Süper Lig ekibi Giresunspor’da yarın yapılacak seçimli olağanüstü genel kurul öncesi eski kulüp başkan vekili Nahid Yamak, başkanlığına aday olduğunu söyledi.

AJANSSPOR - HABER

Süper Lig ekibi Bitexen Giresunspor’da yarın yapılacak seçimli olağanüstü genel kurul öncesi Çotanakların eski kulüp başkan vekili Nahid Yamak, Giresunspor kulüp başkanlığına aday olduğunu söyledi.

"Giresunspor’umuzu yeniden ayağa kaldırmak istiyoruz"

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nahid Yamak, “Yeşil kentimizin bembeyaz çocuklarının takımı Giresunspor’umuz zor bir süreçten geçiyor. Ben ve yönetici arkadaşlarım bu tarihi süreçte elimizi taşın altına koyarak, Giresunspor’umuzu yeniden ayağa kaldırmak için başkanlığa ve yönetime talipliyiz. Öncelikli hedefimiz yeşil beyazlı camiada yeniden birlik ve beraberliği sağlamak, şehrimizin tüm dinamikleri ile omuz omuza vererek Giresunspor’umuzu eski başarılı günlerine döndürmek olacak” dedi.

"Hemen işe koyulmamız lazım"

Kaybedecek zamanları olmadığına dikkat çeken Yamak, “Giresunspor’umuzun transfer tahtası kapalı. Acil yapılması gereken ödemeler var. Sorunları biliyoruz ve bu sorunları çözmek için Giresunspor’u yönetmeye talipliyiz. Yarın önce seçimli olağanüstü genel kurulumuz, akşam da Kayserispor ile çok kritik bir maçımız var. Kaybedecek bir dakikamız bile yok. Aciliyet sırasına göre bir planlama yaptık. Genel kurulda Giresunspor kongre üyelerinden Giresunspor’u yönetme yetkisini alıp hemen işe koyulmamız lazım. Aldığımız kararın hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, tüm Giresunspor sevdalılarını önce yarınki kongreye sonra da yarın akşamki Kayserispor maçında takımımıza desteğe davet ediyorum” diye konuştu.

İlgini Çekebilir
Giresunspor depremzedeler için sahaya çıkacak
Habere Git

Giresunspor'da başkanlık seçimi ertelenmişti!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Bitexen Giresunspor'da, başkanlık seçimi heyecanı yaşanıyor. Karadeniz ekibinde seçimli genel kurulu, çoğunluk sağlanamaması nedeniyle geçtiğimiz hafta ertelenmişti. Genel kurulun, çoğunluk aranmaksızın 25 Şubat Cumartesi günü yapılacağı bildirildi.

Senin için hazırladığımız haberler