AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Eskişehirspor, Trabzonspor’a olan borcu için kampanya başlattı

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 24 Kas 2021 - 18:38 / Son Güncelleme : 24 Kas 2021 - 18:40

Eskişehirspor haberleri... TFF 2. Lig takımlarından Eskişehirspor, Trabzonspor’a olan borcu için kampanya başlattı. İşte haber ile ilgili detaylar...

TFF 2'nci Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un, Trabzonspor’a önceki dönem transfer ücretlerinden doğan yaklaşık 6 milyon liralık borcu kapatmak için harekete geçti. Kulüp yönetimi ‘www. dosyakapat. com’ isimli internet sitesi kurarak yardım kampanyası başlattı.


15 bin lira toplandı

Sitede kampanyanın başlamasıyla birlikte yaklaşık 15 bin lira toplanırken, bağış yapanların isimleri de yer aldı. Eskişehirspor’un dosya kapatma kampanyası internet sitesinde şu ifadelerle duyuruldu:

Cezai yaptırımlarla karşı karşıya

“1965'te kurulan ve kurulduğu günden bu yana Türk Futbolunda Anadolu'da direnişin simgesi haline gelen kulübümüz, sportif başarılarından bağımsız olarak her zaman gördüğü değer ile şehrin en büyük markası haline gelmiştir. Bugün gelinen noktada Eskişehirsporumuzun yaşaması için sürekli cezai yaptırımlarla karşı karşıya kaldığı futbol ailesine olan borçların dosyalarının kapatılması gerekmektedir. Bu bağlamda bu proje şehrimizi bir araya getirmek amacıyla başlatılmıştır”