AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle ATV YouTube

İlk Yayınlanma : 06 Nis 2021 - 16:26 / Son Güncelleme : 06 Nis 2021 - 16:30

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 189. bölümünde bol aksiyon, gerilim ve çekişmeleri seyredeceğiz. Ceylan'ın ölüm emrini veren Tuncay yakalanır...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle ATV YouTube

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde Hızır Çakırbeyli, Ceylan'ın ölüm emrini verenleri yakalar. Dizinin bir önceki bölümünde bütün İstanbul'a kafa tutan Hızır, bu bölümünde dediklerini harfiyen uygulama niyetindedir. Bu nedenle dizinin takipçileri internette Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle gibi aramalar yapıyor. İşte, yeni bölümün özeti ve diğer detayları.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm özeti

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin ölüm emrini veren Tuncay’ı yakalar. Tuncay’ın bağlı olduğu şebekeyi çözmek ve eşinin intikamını almak için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, vereceği bu savaşta en çok ailesine ve dostlarına güvenir. Tuncay’ı sorgulaması için İlyas’a izin veren Hızır Çakırbeyli, bir yandan da Bahar’ın yardımıyla Yavuz’u kendi tarafına çekmeye hazırlanır.

Tuncay’ın söylediklerini dinlemesi için Yaman Korkmaz’ı çağıran İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, duydukları karşısında adeta şok yaşar. Tuncay, Korkmazlar'la yeşermeye başlayan dostluk filizini kesmek için Yaman Korkmaz ve Avukat Ebru’nun gizli aşk yaşadığını Behzat’a söyler. Tuncay’ın yakalanmasıyla panik yaşayan istihbarat İlhan’ın yaptığı hamle ise ortalığı daha da karıştır. İlhan yüzünden Tuncay’ı elinden kaçıracağını anlayan Hızır Çakırbeyli, silahına davranır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm fragmanı

 

Geçen hafta ne oldu?

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin infaz edilmesinin ardından intikam yemini eder. Gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, eşinin attığı her adımı izleyerek sorumluları bulmak ister. Tuncay ise Ceylan Çakırbeyli’nin ölümünden sorumlu olanları Hızır Çakırbeyli’ye yem yapar ve onu da tuzağa çekmek ister. Hızır Çakırbeyli, izlediği adımların ardından av mı avcı mı olacağına karar vermek zorunda kalır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncuları

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca): Hızır Reis olarak anılmaktadır.
Ceylan Çakırbeyli (Sanem Çelik): Hızır'ın eşi.
Tufan Tezyürek (Hüseyin Avni Danyal): Hızır'ın dostu.
Alparslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer): Hızır'ın yeğeni.
İlyas Çakırbeyli (Ozan Akbaba): Hızır'ın kardeşi.
Kimsesiz Doğan (Ali Sürmeli): Hızır'ın dostu.