AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İlk Yayınlanma : 06 Nis 2021 - 16:47 / Son Güncelleme : 06 Nis 2021 - 16:51

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 190. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümü nefes kesmişti. Hızır Çakırbeyli karakterinin aksiyonları devam edecek mi? İşte, EDHO 190. bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölümünde neler olacak? Dizinin bir önceki bölümünde Hızır Çakırbeyli, Ceylan'ın intikamını feci bir şekilde almıştı. Kardeşleriyle birleşip güçlenen Hızır, geçtiğimiz hafta verdiği vaadi tutup bütün İstanbul'a diz çöktürmüştü. Bu nedenle dizinin sıkı takipçileri şimdiden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı izle gibi arama yapıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 190. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 190. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle yeni bölüme 1 veya 2 gün kala internette paylaşılmaktadır. Ayrıca, bazı durumlarda yeni bölüm fragmanlarının hemen 1 gün içinde yüklenip dağıtıldığı da biliniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı

 

EDHO yeni bölüm özeti

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin ölüm emrini veren Tuncay’ı yakalar. Tuncay’ın bağlı olduğu şebekeyi çözmek ve eşinin intikamını almak için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, vereceği bu savaşta en çok ailesine ve dostlarına güvenir. Tuncay’ı sorgulaması için İlyas’a izin veren Hızır Çakırbeyli, bir yandan da Bahar’ın yardımıyla Yavuz’u kendi tarafına çekmeye hazırlanır.

Tuncay’ın söylediklerini dinlemesi için Yaman Korkmaz’ı çağıran İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, duydukları karşısında adeta şok yaşar. Tuncay, Korkmazlar'la yeşermeye başlayan dostluk filizini kesmek için Yaman Korkmaz ve Avukat Ebru’nun gizli aşk yaşadığını Behzat’a söyler. Tuncay’ın yakalanmasıyla panik yaşayan istihbarat İlhan’ın yaptığı hamle ise ortalığı daha da karıştır. İlhan yüzünden Tuncay’ı elinden kaçıracağını anlayan Hızır Çakırbeyli, silahına davranır.