AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. Bölüm İzle - EDHO Yeni Bölüm

İlk Yayınlanma : 04 May 2021 - 18:14 / Son Güncelleme : 04 May 2021 - 18:22

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm izle aramaları son saatlerde artıyor. Seyirciler ne yapmalı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. Bölüm İzle - EDHO Yeni Bölüm

5 sezondur yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 193. bölümü bugün yayında olacak. Bu yüzden, dizinin sıkı takipçileri merakla geçen bir haftadan sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm izle aramaları yapıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor? Diziyi takip etmek isteyen bireyler ne yapmalı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın oyuncu kadrosu, 193. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti haberimizde.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. Bölüm Fragmanı

 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta?

Ekranların sevilen yapımlarından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı günü saat 20.00'de ATV kanalında yayınlanmaktadır. Ayrıca, dizinin kesitleri ve dizinin özel anları ATV YouTube hesabından yayınlanıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölümü izlemek isteyen bireyler ATV'yi takip etmelidir.

Yeni Bölüm Özeti

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi’nin ölümüyle tüm ailesini koruma altına alır. Dostlarının desteğiyle düşmanına darbe vurmaya hazırlanan Hızır Çakırbeyli, bir yandan da kardeşi İlyas yüzünden güç kaybeder. Façalılar’dan kız alarak akraba olan Çakırbeyli’ler, Alpaslan’ı ayağa kaldıran Pınar yüzünden gerginlik yaşarlar.

 

İlyas Çakırbeyli'nin uçağını kaçırdığı için otele götürdüğü Pınar’la yakınlaşması ve Pınar’ın küpesinin Ömür’ün eline geçmesiyle evlilikleri tehlikeye girer. Olaya dahil olan Haşmet Façalı ise faturayı İlyas Çakırbeyli ve ailesine keser.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları

  • Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca): Hızır Reis olarak anılmaktadır.
  • Ceylan Çakırbeyli (Sanem Çelik): Hızır'ın eşidir.
  • Tufan Tezyürek (Hüseyin Avni Danyal): Hızır'ın dostudur.
  • Alparslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer): Hızır'ın yeğenidir.
  • İlyas Çakırbeyli (Ozan Akbaba): Hızır'ın kardeşidir.
  • Kimsesiz Doğan (Ali Sürmeli): Hızır'ın ölen abisinin dostudur.

EDHO'nun konusu nedir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ilk bölümü 8 Eylül 2015 tarihinde yayımlanan, senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz'un birlikte kaleme aldıkları aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisi.