Eto'o Vakfı'nın maçı iptal edilecek mi?

07.07.2016 12:12 - Son Güncelleme -
Eto'o Vakfı'nın maçı iptal edilecek mi?

Eto'o Team menajerleri Sandra De Happi, Patrick Mbiele Happi ve Wilfried De Happi, organizasyonun iptali yönündeki söylentilere cevap vermek için Antalya'nın Belek Turizm Merkezi'ndeki bir otelde basın toplantısı düzenledi. 

Sandra De Happi, toplantıda yaptığı konuşmada, organizasyona Messi, Aubameyang, Marodana ve Arda Turan'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda futbolcunun ve binlerce taraftarın katılacağını söyledi. 

Organizasyonun gelirinin Afrika'daki çocuklara verileceğini ifade eden Sandra De Happi, iptalin söz konusu olmadığını, 15 Temmuz'da gala yemeği yapacaklarını kaydetti.

Sandra De Happi, "Katılacağı açıklanan futbolcular etkinlikte yer alacak. İstanbul'daki terör saldırısı programa olumsuz bir katkı sunmadı. Çünkü Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve hükümetin bu konuda verdiği söz bize ve futbolculara yetti." diye konuştu. 

Etkinlik için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve hükümet yetkililerine da davetiye gönderildiğini vurgulayan Sandra De Happi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ağırlamaktan büyük mutluluk, onur ve şeref duyacaklarını dile getirdi.

Özel maçtan ele edilecek gelirlerin amatör branşlardaki futbolcuların profesyonel olma yolculuklarına da katkı sağlanacağını değinen menajer Mbiele Happi ise Afrika'da bir hastane kurmak istediklerini bildirdi. 

Gaziantepspor'da bir garip başkanlık seçimi! Kazananı yazı-tura belirledi... İşte o anlar

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up