Everton'dan resmi Klaassen açıklaması! Transfer...

Beşiktaş'ın Talisca'nın yerine transfer etmek istediği Davy Klaassen için Everton Futbol Direktörü Marcel Brands'tan kritik bir açıklama geldi.
10 Haziran 2018 15:22- Son Güncelleme - 10 Haziran 2018 12:22
Google news abonelik
Everton'dan resmi Klaassen açıklaması! Transfer...

Everton’ın yeni futbol direktörü Marcel Brands, Beşiktaş’ın transfer gündeminde yer alan Davy Klaassen’le ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Talisca’nın takımdan ayrılmasının ardından 10 numara arayışlarına başlayan Beşiktaş, Klaassen transferi için girişimlere hız vermişti.

Everton'dan Klaassen açıklaması! Gönderilecek mi?

Brands, Klaassen’in Everton’daki geleceği için yakın zamanda bir karar vereceklerini açıkladı.

Liverpool Echo’ya konuşan Brands, “Ajax’ta çok iyi bir oyuncuydu, takımın kaptanıydı. Ama geçen sezon onun bölgesinde birçok futbolcu olmasından dolayı pek fazla forma giyemedi. Gelecek haftanın sonuna doğru hangi oyuncuların planımıza uyacağına dair bir karar vereceğiz. Futbolculara böyle şeyleri söylemek oldukça zordur ama ben bütün hepsine karşı dürüst olacağım. 25-26 kişilik bir kadronun yeterli olacağını düşünüyorum. Genç oyuncularla birlikte belki 30 oluruz” ifadelerini kullandı.

27 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer olduğu Everton’la sadece 16 maça çıkan Hollandalı orta saha gol atamazken sadece bir asist üretebildi.  

AJANSSPOR