AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm Fragmanı İzle, FOX TV Yeni Bölüm YouTube

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 12 Eki 2021 - 20:12 / Son Güncelleme : 12 Eki 2021 - 20:19

FOX TV yeni projesi Evlilik Hakkında Her Şey 5. bölüm fragmanı izle, yeni bölüm fragmanı izle gibi aramalar artmaya başladı. Evlilik Hakkında Her Şey Fragman izle gibi aramalarda sürüyor. İşte Evlilik Hakkında Her Şey dizisi detayları...

Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm Fragmanı İzle, FOX TV Yeni Bölüm YouTube

VİDEO FRAGMAN İZLE  | EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY DİZİSİ YENİ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN VİDEO HABERİMİZE EKLENDİ. HABERİMİZE DEVAM EDEREK YENİ BÖLÜMÜ İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Evlilik Hakkında Her Şey, MF Yapım imzalı, ilk bölümü 21 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan, yönetmen koltuğuna Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’un uyarladığı, Türk yapımı televizyon dizisi. BBC yapımı, The Split dizisinin uyarlaması. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya ve Yiğit Kirazcı bulunmaktadır.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işlenecek. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Gökçe Bahadır.
Sarp Akkaya.
Yiğit Kirazcı
Gökçe Eyüboğlu.
Fırat Altunmeşe.
Cevdet Arıcılar.
Sumru Yavrucuk.
Tülin Ece.

Evlilik hakkında herşey GÜNEŞ kim? Tülay Ece Yazkan kaç yaşında?
 

Sefirin Kızı dizisinde Menekşe karakterine hayat veren Tülin Ece Yazkan, şimdi de yeni dizi Evlilik Hakkında Her Şey'de Güneş karakterini canlandırmaktadır. ... Tülin Ece Yazkan, 28 Şubat 1991'de dünyaya geldi.