AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Evlilik Hakkında Her Şey 5. bölüm izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 14 Eki 2021 - 18:35 / Son Güncelleme : 14 Eki 2021 - 18:44

FOX TV yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey 5. bölüm izle, son bölüm izle ve yeni bölüm izle gibi aramalarda artmaya başladı. İşte Evlilik Hakkında Her Şey detayları ve daha fazlası...

Evlilik Hakkında Her Şey 5. bölüm izle

VİDEO BÖLÜM İZLE - Evlilik Hakkında Her Şey dizisi herkesi meraklandırmaya devam ediyor. Yeni bir proje olan dizi konusu ve oyuncuları da merak edilmeye başlandı. Peki Evlilik Hakkında Her Şey konusu nedir ve oyuncuları kimler? Ayrıva dizi neyi anlatıyor? İşte detaylar...

Evlilik Hakkında Her Şey, MF Yapım imzalı, ilk bölümü 21 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan, yönetmen koltuğuna Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’un uyarladığı, Türk yapımı televizyon dizisi. BBC yapımı, The Split dizisinin uyarlaması. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya ve Yiğit Kirazcı bulunmaktadır.
 

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY DİZİSİ KONUSU NEDİR?


Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işlenecek. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY DİZİ OYUNCULARI KİMLER?


Gökçe Bahadır.
Sarp Akkaya.
Yiğit Kirazcı
Gökçe Eyüboğlu.
Fırat Altunmeşe.
Cevdet Arıcılar.
Sumru Yavrucuk.
Tülin Ece

Evlilik Hakkında Her Şey 5. bölüm izle

 

Başarılı bir boşanma avukatı olan Azra Günay, işinin duayeni olan annesi Çolpan Cevher ve dik başlı kardeşi Sanem Cevher ile birlikte uzun yıllardır İstanbul’un tanınmış ve nüfuzlu insanlarının davalarına bakmaktadır. Artık Azra için bir sonraki adıma geçme zamanı gelmiştir. Ancak; Azra ve annesi arasında geçen şiddetli bir tartışma Cevher ailesinde büyük bir sarsıntıya sebep olur. Cevher ailesi parçalanmış geçmişleriyle yüzleşirken, Azra da evliliğini ve hayatını sorgulamaya başlar. Hayatı boyunca görmezden geldiği korkularıyla yüzleşmek zorunda kaldığında aile içindeki tüm dengeleri değiştirecek bir karar alır. Geçmişten gelen sürpriz bir ziyaretçi bu kararının arkasında durmasını zorlaştıracaktır.

Evlilik hakkında herşey GÜNEŞ kim? Tülay Ece Yazkan kaç yaşında?


Sefirin Kızı dizisinde Menekşe karakterine hayat veren Tülin Ece Yazkan, şimdi de yeni dizi Evlilik Hakkında Her Şey'de Güneş karakterini canlandırmaktadır. ... Tülin Ece Yazkan, 28 Şubat 1991'de dünyaya geldi.