Evra'nın Ronaldo'yla ilgili çarpıcı yemek ve masa tenisi anısı!

Ünlü futbolcu Patrice Evra, İspanya maçında hat-trick yapan Cristiano Ronaldo'yla ilgili çarpıcı anılarını paylaştı.
19 Haziran 2018 13:38- Son Güncelleme - 19 Haziran 2018 16:38
Google news abonelik

Ünlü Fransız futbolcu Patrice Evra, katıldığı bir programda Cristiano Ronaldo'ya dair önemli anekdotları paylaştı.

İspanya karşısında yaptığı hat-trick'le bir kez daha dikkatleri üzerine çeken Ronaldo basının da ilgi odağı oldu. İngiltere'nin ITV kanalı için yorumculuk yapan Evra da Ronaldo'yla yaşadığı birkaç anıyı paylaşarak gündem yarattı. 

'Ronaldo yemeğe çağırırsa gitmeyin'

'Ronaldo yemeğe çağırırsa gitmeyin'

"Eğer Ronaldo sizi evine yemeğe davet ederse hayır diyin" diyerek söze giren Evra, "İdmandan sonra beni evine davet etmişti. Yorgundum ve masada sadece salata ve sade bir tavuk vardı. Tamam dedim. Meyve suyu da yoktu, sadece su vardı. Yemeğe başladık, herhalde et sonra gelecek diye düşündüm ama gelen bir şey olmadı. Yemeği bitirdi ve kalkıp topla oynamaya başladı. Top sektiriyordu ve beni de buna davet etti. Yemeği bitirmek istiyorum desem de beni zorla oyuna dahil etti. Sonra havuza yüzmeye gitti. Yine tamam dedim. Ama sonrasında jakuzi ve saunaya girince bu kadar yeter dedim. Ona' Cristiano yarın maçımız olduğu için mi yoksa yemek yemek için mi buraya geldik" diye sordum. O yüzden eğer Ronaldo sizi evine yemeğe davet ederse gitmeyin. Hayır diyin çünkü bu adam bir makine. İdmansız yaşayamıyor" ifadelerini kullandı.

Ronaldo'nun intikamı acı oldu!

Ronaldo'nun intikamı acı oldu!

Fransız oyuncu, Ronaldo'nun masa tenisinde Rio Ferdinand'a yenildikten sonra neler yaptığını da çarpıcı bir dille anlattı: "Rio Ferdinand onu masa tenisinde yenmişti. Hepimiz çığlık çığlığa bağırıyorduk ama o çok üzülmüştü. Sonra kuzenini masa tenisi masası almayı gönderdi. Evde iki hafta çalışıp sonrasında herkesin ortasında Ferdinand'ı mağlup etti. İşte bu Cristiano Ronaldo. O yüzden bir Altın Top ödülü daha almayı, Dünya Kupası'nı kazanmayı istemesi beni şaşırtmıyor. Çünkü o kızgın bir adam."

AJANSSPOR