AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Evrim Keklik ne iş yapıyor?

Ramazan Dengiz
İlk Yayınlanma : 26 Nis 2021 - 14:26 / Son Güncelleme : 26 Nis 2021 - 14:34

Survivor'daki duruşu ve karakteriyle popülaritesini artıran Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Evrim Keklik ne iş yapıyor?

Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Evrim Keklik ne iş yapıyor?

TV8'de yayınlanan Survivor programındaki performansıyla adından söz ettiren Evrim Keklik, uzun bir aradan sonra yeniden gündeme geldi. Survivor 2020 Gönüllüler Takımı'nın en dikkat çekici yarışmacılarından Evrim, tekrar Survivor'a dönüyor. Ancak, bu kez All-Star için. Peki, Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli? Evrim Keklik ne iş yapıyor? 

Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli?

14 Mart 1991'de İstanbul'da dünyaya gelen Evrim Keklik 31 yaşındadır. Çoğu kişi, onu Survivor'daki katılımıyla katılsa da Evrim, eski bir voleybolcudur. Galatasaray, Fenerbahçe ve Ereğli Belediyespor gibi takımlarda mücadele etmiş ve talihsiz bir sakatlıktan ötürü voleybolu bırakmak zorunda kalmıştır. 

Yine, Evrim hakkında bilinen bir diğer yanlış; Survivor ile öne çıkmaya başlamış olması. Evrim, Survivor'dan öncede çeşitli televizyon programlarına yorumcu olarak katılmıştı. Ayrıca, şimdilerde Uçankuş TV'de sabah programı sunmaktadır. 

Evrim Keklik ne iş yapıyor?

Uzun süre profesyonel voleybolculuk yapan Evrim Keklik, sakatlık sonrası yüzme antrenörlüğü yapmaya başlamıştır. Su altı hokeyi ve diğer branşlarda eğitim veren Evrim Keklik, Uçankuş TV'de yorumculuk yapmaktadır. Gündeme dair veya sosyal medya fenomenlerini ağırladığı programında yayınlarını sürdürüyor.

Evrim Keklik ne sakatlığı yaşadı?

10 yıl kadar Fenerbahçe'de oynadıktan sonra, 2010-11 yılında henüz 20 yaşındayken Galatasaray'a transfer edilen Evrim Keklik; omzundan sakatlık yaşamıştır. Daha doğrusu, Galatasaray'da da 1 yıl kadar durduktan sonra Ereğli Belediyespor'a gitmiş ve buradaki ilk yılında omzundan sakatlık yaşayıp voleybolu bırakmıştır.