AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Exatlon Türkiye yarışmacısı Uras Benlioğlu kimdir ve kaç yaşında?

İlk Yayınlanma : 03 Tem 2020 - 20:43 / Son Güncelleme : 03 Tem 2020 - 20:44

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı yeni yarışma olan Netflix programı Exatlon Türkiye, sosyal medya fenomenleri tarafından sunuluyor. Peki Exatlon Türkiye yarışmacısı Uras Benlioğlu kimdir kaç yaşında ve kaç takipçisi var? Uras Benlioğlu fotoğrafları ve videolarını nasıl izlerim? Bu gibi araştırmalar yapan izleyiciler ayrıca Uras Benlioğlu sevgilisi kim gibi araştırmalar da yapıyor. Uras Benlioğlu instagram hesabı,Twitter hesabı ve Youtube hesabı hangisi? İşte tüm detaylar haberimizde..

Exatlon Türkiye yarışmacısı Uras Benlioğlu kimdir ve kaç yaşında?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı yeni yarışma olan Netflix programı Exatlon Türkiye, sosyal medya fenomenleri tarafından sunuluyor. Peki Exatlon Türkiye yarışmacısı Uras Benlioğlu kimdir kaç yaşında ve kaç takipçisi var? Uras Benlioğlu fotoğrafları ve videolarını nasıl izlerim? Bu gibi araştırmalar yapan izleyiciler ayrıca Uras Benlioğlu sevgilisi kim gibi araştırmalar da yapıyor. Uras Benlioğlu instagram hesabı,Twitter hesabı ve Youtube  hesabı hangisi?  İşte tüm detaylar haberimizde..

Uras Benlioğlu, 16 Şubat 1982 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’den mezun olduktan sonra televizyona dünyasına adım attı. 

9 Eylül 2012 yılında Rana Benlioğlu ile nikah masasına oturan Uras Benlioğlu “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” isimli sinema filminde rol aldı.