AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Exxen TV canlı izle - Exxen Ücretsiz Şampiyonlar Ligi Maçı İzle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 04 May 2022 - 18:28 / Son Güncelleme : 04 May 2022 - 18:35

Exxen Spor TV canlı izle ve canlı yayın gibi aramalar sürüyor. Real Madrid - Manchester City şifresiz izle, exxen tv canlı izle ve ücretsiz izle gibi aramalar sürüyor. İşte tüm detaylar...

AJANSSPOR HABER

Şanpiyonlar Ligi Yarı final ve final maçları ücretsiz olarak yayınlanıyor. Exxen TV üzerinden canlı olarak yayınlanacak olan Real Madrid - Manchester City maçı izlemek için araştırmalar artmaya başladı. İzleyiciler Exxen TV canlı izle ve maç canlı izle gibi aramalar sürüyor. İşte tüm detaylar...

Exxen, Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformudur

Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 2021 yılında yayın hayatına başlayan Exxen, ilk kez kamuoyuna 24 Eylül 2020 tarihinde Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından, "Yeni dijital platformumuz Exxen’de yakında beraberiz." açıklamasıyla duyuruldu.

Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 2021 yılında yayın hayatına başlayan Exxen, ilk kez kamuoyuna 24 Eylül 2020 tarihinde Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından, "Yeni dijital platformumuz Exxen’de yakında beraberiz." açıklamasıyla duyuruldu.

Platform için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı tarafından platformun ücretsiz seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun yıllık bütçesinin ise 900 milyon TL olacağını açıkladı.

Platform içerisinde dizi, reality show, yarışma, belgesel ve çocuk programı gibi farklı yaş gruplarına hitap eden yapımların yer alacağı açıklandı. Ayrıca televizyonda ticari sebepler nedeniyle yayınlanamayan 20 ya da 40 dakikalık kısa içeriklerin platformda yayınlanacağı belirtildi. Ali Taran'ın önerisiyle, platformun adı Exxen olarak belirlendi.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform Exxen 2021-2022 sezonu dâhil olmak üzere 3 sezon UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'nin yayın haklarını satın aldığını duyurmuş ve tüm UEFA maçlarının Exxen platformu üzerinden yayınlanacağını duyurmuştur. Bu Platform bünyesinde karşılaşmaları anlatan spikerlerden Melih Gümüşbıçak, Ertem Şener, Gökhan Abdik, Aykut Aydın, Alp Özgen, Orkun Çolakoğlu ve Erman Yaşar gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

Exxen'de reklamlı olarak yayınlanan içeriklere erişim için üyelik ücreti aylık 19.90 TL, reklamsız içerik için aylık 29.90 TL olarak belirlenmiştir. UEFA maçlarını da Exxen kendi bünyesinde yayınlayacağı için üyelik paketlerine ek olarak UEFA maçlarını izlemek isteyenler de reklamlı 59.80 TL'den izlerken, reklamsız olarak izlemek isteyenler aylık 69.80 TL'ye izleyebiliyorlar. Tüm içeriklerin bulunduğu spor paketi üyelik ücretinin ise 34.80 TL olduğu açıklandı.