AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fahriye Evcen Katar'da Dünya Kupası'nda! Stadyumda şut çekti

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 20 May 2022 - 20:27 / Son Güncelleme : 20 May 2022 - 20:35

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla ünü ülke dışına çıkan Fahriye Evcen, Katar'a davet edildi. Evcen, Katar'ın Dünya Kupası için özel hazırlanan stadyumunda poz vermeyi ihmal etmedi.

AJANSSPOR - HABER

Katar'ın yanı sıra dünyanın 10 ülkesinden en önemli markaların da içinde bulunduğu 500 katılımcının geldiği 18. Doha Mücevher ve Saat Fuarı'na davet edilen Fahriye Evcen, Katar'ın Dünya Kupası için özel hazırlanan stadyumunun tanıtımına da katıldı.

974 Stadyumu'nda şut çekti

Basının ve katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Fahriye Evcen, 2022'de Katar'da düzenlenecek Dünya Kupası'nda maçların oynanacağı 974 Stadyumu'nda şut çekti. Dünyanın en gelişmiş ve modern standartlarından biri olarak kabul edilen 40 bin kişilik stadyum, 974 adet gemi konteynerinden ve geri-dönüşüm mantığı ile lego gibi inşa edildi. Stadyum, 2022 Dünya Kupası'nda hizmet verdikten sonra, stadyumu olmayan bir ülkeye hibe edilecek.

Fahriye Evcen: "Katar'da mükemmel bir zaman geçirdim"

13 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından Katar ziyaretinden kareleri paylaşan Fahriye Evcen, "Katar'da mükemmel bir zaman geçirdim. Samimi ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.