Falcao: "Kalıyorum"

Son dakika Galatasaray transfer haberi... Radamel Falcao, Galatasaray'daki geleceği hakkında konuştu. Peki Falcao Galatasaray'dan ayrılacak mı? İşte Falcao'nun sözleri..
6 Eylül 2020 20:36- Son Güncelleme - 6 Eylül 2020 20:49
Google news abonelik

Falcao, Daniel Habif'in sosyal medya hesabından yaptığı yayına katıldı ve açıklamalar yaptı.

Galatasaray'daki geleceği hakkında konuşan Falcao, "Neler olacağını henüz bilmiyorum. Daha 2 yıllık sözleşmem var. Şimdilik burada kalıyorum" derken İstanbul'da mutlu olduğunu dile getirdi.

Futbolu bıraktıktan sonraki planları sorulan Kolombiyalı golcü, "Şimdilik bir şey planlamadım. Futboldan sonra ne yapacağımı ben de merak ediyorum. Belki futbolla ilgili farklı bir işe girerim. Teknik direktörlük ya da antrenörlük kısmında yer almayı düşünmüyorum. Futbolun liderlik ya da oyuncu yönetimi kısmında yer almak isterim" cevanı verirken, futbolu bıraktıktan sonra Miami'de yaşamak istediğini söyledi.

Gördüğü en iyi taraftarların eski takımı River Plate'e ait olduğunu söyleyen 34 yaşındaki forvet, en tutkulu ve korkutucu taraftarların ise Galatasaray'da olduğunu vurguladı. 

Kalp krizi nedeniyle vefat eden babasının bu zamana kadar çalıştığı en iyi teknik direktör olduğunu ifade eden Radamel Falcao, milli takımın yanı sıra Monaco ve Porto'da birlikte forma giydiği James Rodriguez'in birlikte oynadığı en iyi futbolcu olduğunu belirtti ve aralarındaki bağdan bahsetti.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.