Faroe Adaları - Romanya CANLI İzle

Faroe Adaları Romanya maçı canlı izleyin… EURO 2020 elemeleri F Grubu’nda Romanya, deplasmanda Faroe Adaları’na konuk olacak. Taraftarlar, bu maçı canlı izlemek için şifresiz donmadan yayın arayışında. Peki Faroe Adaları Romanya maçı hangi kanalda yayınlanacak? Bu karşılaşma Ajansspor’dan canlı izlenecek! İşte detaylar...
12 Ekim 2019 14:01- Son Güncelleme - 12 Ekim 2019 17:01
Google news abonelik

Faroe Adaları Romanya maçı canlı izleyin… EURO 2020 elemeleri F Grubu’nda Romanya, deplasmanda Faroe Adaları’na konuk olacak. Taraftarlar, bu maçı canlı izlemek için şfiresiz donmadan yayın arayışında. Peki Faroe Adaları Romanya maçı hangi kanalda yayınlanacak? Bu karşılaşma Ajansspor’dan canlı izlenecek! İşte detaylar...

Sporun tek adresi RADYOSPOR

Euro 2020 elemelerinde Faroe Adaları - Romanya ile saat 19:00'da karşılaşacak. Canlı İddaa'da yer alan karşılaşmayı Radyospor programcısı Emrah Karalinç anlatacak.

Faroe Adaları Romanya maçı hangi kanaldan canlı izlenecek?

EURO 2020 elemeleri F Grubu’nda Romanya, deplasmanda Faroe Adaları’na konuk olacak. Bu zorlu karşılaşma, Ajansspor.com'dan canlı izlenecek.

Faroe Adaları Romanya maçını canlı izlemek için tıklayınız

Live Match Tracker 3.0

 

 

Ianis Hagi 10 numaranın yeni sahibi!

Gheorghe Hagi’nin oğlu Ianis Hagi, Romanya Milli Takımı’nda 10 numaralı formanın yeni sahibi oldu.

''Daha çok çalışacağım''

20 yaşındaki futbolcu, konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Mutlu ve gururluyum ama hepsinden öte ekstra bir sorumluluk hissediyorum. Her gün daha fazla çalışacağım. Taraftarlarımızı mutlu etmek istiyorum’’ dedi.

Gheorghe Hagi, daha önce 10 numara ile ilgili yaptığı açıklamada ‘’10 numaraya biraz saygı gösterin! Çünkü bu çok önemli bir rol, maçın kaderini değiştiren bir formadır bu’’ demişti.

Karşılaşma Ajansspor'da!

12 Ekim Cumartesi günü Romanya, deplasmanda Faroe Adaları’nın konuğu olacak. Bu karşılaşma, Ajansspor.com’dan canlı olarak yayınlanacak.