AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fatih Karagümrük'te Atılay Canel: "Avrupa’ya gitmek istiyoruz"

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 07 May 2022 - 18:51 / Son Güncelleme : 07 May 2022 - 18:55

Göztepe’yi 3-1 mağlup eden Karagümrük’te Teknik Sorumlu Atılay Canel maçın ardından konuştu. Son 2 maça odaklandıklarını söyleyen Canel, Avrupa’ya gitmek istediklerini ifade etti.

AJANSSPOR - HABER

Spor Toto Süper Lig’in 36. haftasında Göztepe’yi 3-1 mağlup ederek Avrupa iddiasını sürdüren Karagümrük’te Teknik Sorumlu Atılay Canel, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu. 

"Karagümrük’ü Avrupa’ya taşımak istiyoruz" 

Maça galibiyet hedefiyle çıktıklarını söyleyerek sözlerine başlayan Canel, “Oyuna galibiyet için başladık. Oyuncu grubumuz gayet kaliteli ve bunu gösterdiler. Bu tarz takımlara karşı oynamak zordur. Oyuncu grubumuzun kalitesiyle maçı galibiyetle bitirdik. Lig biraz daha bizim için uzun olsa, çok daha farklı neticeler olabilirdi, daha üst sıralarda olabilirdik. Bizim bir hedefimiz var ve bu hedef için 2 maçımız kaldı. Bu 2 maçı en iyi şekilde değerlendirip Karagümrük’ü Avrupa’ya taşımak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Yenilmezlik serisi 7 maça çıktı

Bu sonuçla evinde üst üste 4. galibiyetini alan Fatih Karagümrük, iç sahadaki yenilmezlik serisini de 7 maça çıkarmış oldu. Karagümrük, 36. maçı sonunda 56 puana ulaşırken üst üste 13. yenilgisini alan Göztepe ise 28 puanda kaldı.