AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fatih Terim: ''Bilerek bu savaşa girdik ve bu projeyi savunuyoruz.”

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 08 Oca 2022 - 21:01 / Son Güncelleme : 08 Oca 2022 - 21:23

Galatasaray, Süper Lig ikinci devresi ilk maçında kendi evinde ağırladığı GZT Giresunspor'a 1-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Fatih Terim açıklamalarda bulundu.

AJANSSPOR HABER

Galatasaray'da puan kayıplarına devam ediyor. Sarı-Kırmızılılar sahasında ağırladığı GZT Giresunspor'a 1-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın hemen ardından ise Fatih Terim açıklamalarda bulundu. İşte Terim'in açıklamaları...

''Biz inişe devam ediyoruz''

GZT Giresunspor'a karşı alınan mağlubiyet sonrası açıklamalarda bulunan Fatih Terim, Hoş değil. Beklemediğim bir şeydi. O kadar alıştık ki kaleye gelmeden gol yemeye... Bugün yedikten sonra çabuk kırıldık. Onun altından kalkamaz bir görüntü verdik. Az da olsa beraberliğe yaklaştık, erken gol bulsak kazanabilirdik ama yine de iyi oynamış olmazdık. Galatasaray takımı buna alışkın değil ama gençlerin olduğu yerde iniş çıkışlar olabilir ama biz inişe devam ediyoruz. Basit golleri atamıyoruz. Golcü diye alınan oyuncularımız yoklar. Onun da sıkıntısı var. Galatasaray takımı kiminle çıkarsa çıksın kazanmalı. Bunları yaşayacağımızı bilerek bu savaşa girdik, bu projeyi savunuyoruz. Üzgünüz. Yaşayacağız, göreceğiz, yaşamak varmış, sonuna kadar devam edeceğiz.'' ifadelerini kullandı.

Üzüldüklerini biliyorum

Maç sonrası taraftarlarının verdiği tepkiler hakkında konuşan Fatih Terim, ''İçeri giriyordum, tepkiyi duyunca geri çıktım, kimse bunu hak etmiyor. Herkes iyi şeyler olsun diye uğraşıyor. Çok üzüldüklerini biliyorum ama biz oynarken soyunma odasında ağlardık. Antrenör olduktan sonra da maçtan sonra ağlamak yerine maçtan önce ağlayın diyorum. Kafalarını iki elinin arasına alıp düşünecekler. Avrupa'da bizi temsil edecek olanlar, onlar. Kırıcı olmamalılar. İyi oyunların da galibiyet getirmediği bir sezon yaşıyoruz. Futbolda yaşayacağız, göreceğiz.'' açıklamasını yaptı.