AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fatih Terim, Futbolcularla Vedalaşarak Florya'dan Ayrıldı

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 11 Oca 2022 - 14:09 / Son Güncelleme : 11 Oca 2022 - 15:05

Son dakika Galatasaray haberleri... Galatasaray'daki görevine son verilen teknik direktör Fatih Terim, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne geldi. Detaylar...

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray'la yolları ayrılan teknik direktör Fatih Terim, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne geldi. 

Taraftarlardan Terim'e destek

Sabah erken saatlerde Florya Metin Oktay Tesisleri'nin önündeki Özhan Canaydın Parkı'nda toplanan sarı-kırmızılı taraftarlar ise, teknik direktör Fatih Terim'e tezahüratlarla destek verdi.

Florya'da 'yönetim istifa' sesleri

Sarı-kırmızılı taraftarlar, Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas aleyhine tezahüratlarda bulundu ve yönetimi istifaya çağırdı.

Tesis önünde geniş güvenlik önlemleri alan emniyet personeli, taraftarların giriş bölümüne yaklaşmasına engel oldu.

Öte yandan taraftarlar, antrenman öncesi tesise giriş yapan bazı futbolculara ise tepki gösterdi.

Fatih Terim, futbolcularla vedalaşarak Florya'dan ayrıldı

Galatasaray ile dün yolları ayrılan teknik direktör Fatih Terim, ailesi ile geldiği Florya Metin Oktay Tesisleri'nde futbolcular ve kulüp personeli ile vedalaşarak tesislerden ayrıldı.


Kendisi için tesislere gelen taraftarları selamlamak üzere aracından inen Terim, sarı kırmızılı taraftarlara el salladı. Deneyimli çalıştırıcı, kendisine büyük destek veren ve lehine tezahüratlarda bulunan taraftarlara veda ettikten sonra aracına binerek ailesi ile birlikte tesislerden ayrıldı. Fatih Terim, basın mensuplarının açıklama isteğine ise olumsuz yanıt verdi.