Fatih Terim taburcu edildi

Liv Hospital, koronavirüse yakalanan Fatih Terim'in taburcu edildiğini açıkladı.
30 Mart 2020 14:15- Son Güncelleme - 30 Mart 2020 14:17
Google news abonelik

Koronavirüse yakalanan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in taburcu edildiği açıklandı.

Liv Hospital Group'tan yapılan açıklamada, "Covid 19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir" ifadeleri kullanıldı.

Hastaneden yapılan açıklamaya göre Fatih Terim'in koronavirüs testinin hala pozitif çıktığı ancak klinik bulgularda iyileşme olduğu vurgulandı.

Hastaneden yapılan açıklama şu şekilde

"Taburcu oldu ve güneş açtı"

Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada babasının taburcu edildiğini duyurdu.

Buse Terim Bahçekapılı'nın paylaşımı şu şekilde:

Şükürler olsun babam taburcu oldu. En son yaptığım paylaşımda 'Sen iyileştiğinde güneş de açacak' yazmıştım. Şimdi taburcu oldu ve güneş açtı. Şimdi evde izole bir şekilde dinlenmeye devam edecek. Bu süreçte gerçek anlamda yanımızda olan, arayan, soran, mesaj atan, sosyal medyadan iyi dileklerini gönderen, dua eden tanıdığım-tanımadığım herkese çok ama çok teşekkür ederim.

Bu hastalık ile mücadele eden tüm hastalara güç ve şifa diliyorum. Bu süreçte kendi canını riske atarak çalışan tüm sağlık personeline kuvvet diliyorum. Biliyorum ki bundan sonrasında benim için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Her anımın, elimdekilerin, ailemin, sağlığımızın kıymetini her gün bileceğim ve kendime hatırlatacağım. Siz de öyle yapın olur mu?