Fatih Terim'in kızı Buse Terim boşanıyor!

İsa Kethüda
26.03.2024 - 10:32 | Son Güncellenme: 26.03.2024 - 10:54

Yunanistan Ligi takımlarından Panathinaikos teknik direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in, eşi Volkan Bahçekapılı ile yollarını ayırıyor. Detaylar.

Fatih Terim'in kızı Buse Terim boşanıyor!

Yunanistan Süper Ligi ekiplerinden Panathinaikos'un ünlü teknik direktörü Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim, 2014 yılında görkemli bir düğünle evlendiği Volkan Bahçekapılı ile yollarını ayırıyor.

Boşanma davası bugün

Hürriyet'te yer alan habere göre; çift 10 yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak sona erdirecek. Buse Terim’in ‘evlilik birliğinin temelinden sarsılması’ gerekçesiyle açtığı anlaşmalı boşanma davası bugün saat 10.15’te İstanbul 3. Aile Mahkemesi’nde görülecek.

Yayın yasağı kararı

Çift, dava için yayın yasağı kararı da aldırdı.

Birbirlerini takipten çıktı

Geçen aylarda sosyal medyadan birbirlerini takipten çıkan Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı’nın ayrılacakları iddia edilmiş ancak daha sonra çift evliliklerine bir şans daha vermişlerdi. Çiftin iki çocuğu bulunuyor.

Buse Terim Kimdir ?

Ünlü modacı Buse Terim 1990 yılının Ağustos ayında İstanbul’da dünyaya geldi. Ünlü teknik direktör Fatih Terim’in kızı olan Buse Terim Yüzyıl Işıl Lisesi’nden mezun olduktan sonra New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği okudu. Stajını ünlü markalarda yaptı. Mezun olduktan sonra New York’tan İstanbul’a dönen Terim’in İstanbul'da ki ilk işi üniversite yıllarında başladığı moda bloggerlığını üst seviyeye taşıma yönünde oldu.

Uluslararası moda sektörünün önemli moda haftalarına katıldı, ünlülerin stillerini inceledi ve bu alanda iyi olmak için büyük çaba gösterdi. Buse Terim kendisine ait internet sitesi ile moda sektöründeki yerini korumaya moda severlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Instagram’da 1.8 milyon kişi tarafından takip edilen Terim, Youtube için kendi TV şovunu çekiyor.

Buse Terim, 16 Mayıs 2014 tarihinde Volkan Bahçekapılı ile evlenmişti. Soma faciasıyla ertelenen düğün 6 Haziran 2014 tarihinde yapılmıştı.

Senin için hazırladığımız haberler