• Diğerleri

Fatih Terim'in koronavirüs test sonucu belli oldu!

23 Mart 2020 22:04- Son Güncelleme - 23 Mart 2020 22:04

TFF Süper Lig ekiplerinden Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını sosyal medya hesabından açıkladı.

Terim'in açıklaması şu şekilde:

 

"Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere.."

 

Fatih Terim uyarmıştı

Sarı-Kırmızılı takımda bu gelişme şok etkisi yaratırken Fatih Terim'in koronavirüs tehdidi sebebiyle seyircisiz oynanan Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamalar gündeme geldi.

Deneyimli teknik adam Fatih Terim, koronavirüs tehdidi sebebiyle seyircisiz oynanan ve 0-0 biten maçın ardından hem yayıncı kuruluşua hem de basın mensuplarına sert açıklamalarda bulunmuştu.

 

"Ya birimizde çıkarsa?"

"Ya birimizde çıkarsa?"

Ya birimizde koronavirüs çıkarsa sorusunu soran Fatih Terim, "850 kişi resmi görevli var. Diğerleriyle beraber 1000 kişi var. Bizim gibi takım sporlarında erteleseniz bu bela virüsten korunacağız. Ama birimizde çıkarsa? Top toplayıcı çocukların eldiven giymesi bir şey ifade etmez. Bizim canımız yok mu? Hiç mi Allah'tan korkmuyorsunuz?" demişti.

 

"Hepimiz karantinaya gideceğiz"

Bir kişide dahi koronavirüs çıkarsa herkesin riskli durumda olacağını ifade eden Terim'in diğer açıklamaları şu şekildeydi:

Sağlığımız ve hayatımız söz konusu. Böyle de bir illet var. Hepimiz yardımcı olacağız. Bizim hayatımız, oyuncuların hayatı önemli değil mi? Hepimizin hayatı tehlikede. Bu maç olmasaydı evinizde olurdunuz. Bir tanemizde bir şey çıkarsa hepimiz karantinaya gideceğiz. Buradaki top toplayıcı çocuklar da.

 

Bilindiği üzere, Galatasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'ın da koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını açıklamıştı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

AJANSSPOR

Cleveland Cavaliers 99 - 128 Los Angeles Lakers