Fatih Terim'in yüzünü güldüren 4 şey...

Galatasaray, yeni sezona hazırlık yapıyor. Teknik patron Fatih Terim, antrenmanlarda bazı futbolcuların performansından çok memnun kaldı. Antrenmanlarda kim öne çıkıyor? Diagne, Falcao, Arda ve Oğulcan neler yapıyor? Florya'dan gelişmeler...
24 Ağustos 2020 09:05- Son Güncelleme - 24 Ağustos 2020 09:09
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Fatih Terim yönetimindeki Galatasaray, yoğun bir tempoda çalışırken Florya'daki pozitif hava deneyimli çalıştırıcıyı memnun etti. Falcao, Arda Turan, Oğulcan Çağlayan ve Diagne antrenmanlarda neler yapıyor? İşte Galatasaray'dan son gelişmeler...

Galatasaray, kondisyon çalışmalarına ağırlık verdi

Yeni sezon öncesi Galatasaray, tek antrenmanı bile basına açmadı. Sarı-kırmızılılarla ilgili Florya'dan gelen haberler ise pozitif yönde. Galatasaray'da Scott Piri'nin teknik ekibe katılmasıyla kondisyon çalışmalarına ağırlık verildi. 

Falcao antrenman kaçırmadı, Diagne istekli

Skorer'in haberine göre; Galatasaray'da geride bıraktığımız sezon sakatlıklarla boğuşan Radamel Falcao, tek bir antrenmanı bile kaçırmadı. Golcü futbolcunun durumu teknik heyeti sevindirdi. Yine takıma geri dönen Mbaye Diagne'nin de fiziksel olarak iyi durumda bulunması ve motivasyonu forvet bölgesinde sorun yaşanmayacağı yorumlarını beraberinde getirdi.

Terim'i memnun eden konu: Arda Turan

Teknik direktör Fatih Terim'i mutlu eden bir diğer gelişme ise Arda Turan. Yeniden Galatasaray forması giyecek Arda'nın çok istekli olduğu ve yıldız futbolcunun çalışma temposundan Terim'in çok memnun olduğu öğrenildi.

Fatih Terim, sezona iyi gireceklerine inanıyor

Öte yandan yeni transferlerden Oğulcan Çağlayan'ın da performansı teknik heyet tarafından memnuniyetle karşılandı. Bu sezon kampa geç katılma gibi sorunların yaşanmaması Terim'in istediği çalışma ortamının yakalanmasında etkili oldu. Fatih Terim, orta saha yapılacak takviyelerle sezona iyi gireceklerine inanıyor.