Fazıl Say: "Hakemin Bizi Tuttuğundan Rahatsızlık Duydum"

İsa Kethüda
23.01.2023 - 23:11 | Son Güncellenme: 23.01.2023 - 23:16

Fenerbahçe taraftarı olan ünlü piyanist Fazıl Say, sarı-lacivertli takımın Ümraniyespor'u yendiği maç sonrası flaş açıklamalar yaptı. Say, "Hakemin bizi tuttuğundan rahatsızlık duydum" dedi.

AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe'ye olan büyük tutkusuyla bilinen ünlü piyanist Fazıl Say, 2-1 kazanılan Hangi Kredi Ümraniyespor maçı sonrası ilginç bir tweet attı. Say, görüşünü Fenerbahçe Kulübü ve 12 Numara taraftar grubunu da etiketleyip soru  sordu.

5-0 yensek daha iyi olurdu

Say, "Ben bi Fenerbahçeli olarak sanki hakemin bizi tuttuğundan rahatsızlık duydum, belki de haklıydı kararlar, bilemedim. Haksız olsa da yine de 5-0 yensek sanki daha iyi olurdu, öyle değil mi dostlar?? Bir tek ben mi böyle düşünüyorum?? @Fenerbahce @12numaraorg " diye yazdı.

Yüzbinlerce görüntüleme aldı

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say'ın Twitter hesabından gerçekleştirdiği paylaşımı yüzbinlerce görüntüleme alırken yüzlerce de yorum ve paylaşıma konu oldu. Say'ın yorumunun altında sarı lacivertli taraftarlar da görüşlerini dile getirdi.

İlgini Çekebilir
Emre Mor'dan kavga ve Batshuayi sözleri
Habere Git

Heyecandan ekrana yastık attı

Fenerbahçe maçlarını izlerken büyük bir heyecan duyan ve bu anları sık sık sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşan Say, zaman zaman ekran yastık da fırlatırken, bu anlara dair görüntüler çoğu zaman trend topic oldu.

Dünya Kupası öncesi Galatasaray'ı yenerdik

Fazıl Say, Fenerbahçe'nin Dünya Kupası sonrası ortaya koyduğu performanstan da memnun olmadığını dile getiren bir tweet de attı. Say, "Dünya kupası öncesi @Fenerbahce Trabzonu da Galatasarayı da yenerdi….  Bir şey oldu…" diye yazdı.

Fenerbahçe için senfoni yaptı

Türkiye'nin klasik müzik dünyasına sunduğu en önemli sanatçılardan olan Fazıl Say, özellikle Mozart yorumlarıyla farklı bir yere sahip oldu. Aşık Veysel başta olmak üzere Türkiye'nin değerlerine dair besteler ve müzikal yorumlar da yapan Say, 2007 yılındaki  100. yılı vesilesiyle Fenerbahçe için senfoni de yazdı.

İlgini Çekebilir
Ümraniye attı Fener güldü
Habere Git
Senin için hazırladığımız haberler