Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonsporlu Futbolculardan Ortak Deprem Paylaşımı

Akın Ungan
08.02.2023 - 17:47 | Son Güncellenme: 08.02.2023 - 18:02

Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonsporlu futbolcular 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından enkaz altındakilere yardım için bir araya geldi, ortak paylaşımlar yapıldı.

AJANSSPOR HABER

6 Şubat sabahı saat 04.17'de meydana gelen Kahramanmaraş merkezli 7,7 büyüklüğündeki deprem, toplam 10 ilde büyük bir yıkım yarattı. Birçok vatandaş enkaz altında kalırken, arama kurtarma çalışmaları hız kesmeden devam etti. Ülkede büyük bir dayanışma örneği gösterilirken, futbol kulüpleri de yardım kampanyaları başlattı.

"Biz beraberiz"

Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonsporlu futbolcular ortak paylaşım yaptı. Arda Güler ile Kerem Aktürkoğlu, Berkan Kutlu ile Ferdi Kadıoğlu ve Altay Bayındır ile Uğurcan Çakır yaptıkları ortak paylaşımda "Biz Beraberiz" vurgusu yapıldı.

"Vatandaşlarımız yardım bekliyor"

Yapılan ortak paylaşımda, "Yaşanılan deprem felaketi nedeniyle binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti, on binlerce vatandaşımız yaralandı. Depremin etkisini gösterdiği her ilde vatandaşlarımız yardım bekliyor" denildi.

"Desteğe davet ediyoruz"

Son olarak ise "Depremden etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için tüm futbol paydaşlarımızı desteğe davet ediyoruz, hepimiz beraberiz" ifadeleri kullanıldı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
İzlemeden Geçmeyin
Senin için hazırladığımız haberler