Fedakar kaptan Erkan Zengin!

24.07.2017 - 15:36 | Son Güncellenme: 24.07.2017 - 15:36

Kaptan Erkan Zengin ve Uğur İnceman Galatasaray-Östersunds maçını TT Arena tribünlerinden beraber izledi. Erkan Zengin, İsveç ekibinden 4 futbolcunun çok kaliteli olduğu vurguladı. Zengin, “İlk maçı televizyondan izledim. İkinci maçta tribündeydim. Östersunds’ta forma giyen Alhaji Gero, Saman Ghoddos, Fouad Bachirou ve Ken Sema’yı cezamız olmasa transfer ederdik” şeklinde konuştu.


“Kendimizi hazırlıyoruz”


Eskişehirspor’un kadrosundan bahseden Kaptan Erkan, “Henüz başımızda teknik direktörümüz yok ama biz kendi kendimizi lige hazırlıyoruz. En kısa zamanda hocamız bizimle olacak, bunu biliyoruz. Zor bir sezon bizi bekliyor. Zaten ne zaman kolay oldu ki. Bu sezon da terimizin son damlasına kadar savaşacağız. Yeter ki tüm şehir bu ekibe güvensin” dedi.


“Kamil dönecektir”


Başarılı krampon Erkan Zengin, Kamil Ahmet Çörekçi hakkında da açıklamalarda bulundu. Erkan, “Kamil Ahmet’e inanıyorum. Kaan ve Ofoedu’dan sonra Kamil’de dönecek. Dönmek de istiyor zaten. Biz inanıyoruz taraftarımız da inansın ve bizim yanımızda olsun. Siyah Kırmızılı taraftar çok büyük. Yeter ki bize inansınlar” ifadelerini kullandı.

(Yeni Gün)

Senin için hazırladığımız haberler