Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Şeref Eroğlu'ndan Kadın Millilere Ziyaret

Akın Ungan
20.01.2023 - 00:05 | Son Güncellenme: 20.01.2023 - 00:15

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Şeref Eroğlu, Ankara'da kamp yapan Kadın Güreş Milli Takımı'nı ziyaret etti. Eroğlu açıklama yaptı. İşte detaylar...

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Şeref Eroğlu, Ankara'da kamp yapmakta olan Kadın Güreş Milli Takımı'nı ziyarette bulundu. Federasyonun açıklamasına göre ziyaret, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde gerçekleşti.

"Size güveniyoruz"

Milli sporcularla görüşen Eroğlu, "Size güveniyoruz. Ne kadar yoğun bir tempoda, büyük fedakarlıklarla çalıştığınızı hem biliyor hem de görüyoruz" dedi.

"Bu emeklerinizin meyvelerini hep birlikte toplayacağız"

Eroğlu, "İnşallah bu çalışmalarınızın karşılığını alacak, bu emeklerinizin meyvelerini hep birlikte toplayacağız. Değerli hocalarımızın ve siz değerli sporcu kardeşlerimin Allah yardımcısı olsun." ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Serbest Güreş Milli Takımı'nın yeni teknik direktörü belli oldu
Habere Git

Yasemin Adar Yiğit açıklama yaptı

Kadın güreşinden sorumlu asbaşkanlık görevini de yürüten dünya şampiyonu milli sporcu Yasemin Adar Yiğit ise Eroğlu'na teşekkür etti. Yasemin Adar Yiğit açıklamalarda bulundu.

Yasemin Adar Yiğit: "Bayrağımızı göndere çekmek için çalışıyoruz"

Yasemin Adar Yiğit, "Milli takımımızı bundan önce olduğu gibi önümüzdeki şampiyonalarda da başarıyla temsil etmek, ay-yıldızlı bayrağımızı göndere çekmek için çalışıyoruz" diye konuştu.

"Daha nice madalyalar kazanmayı umut ediyoruz"

Sözlerine devam eden Yasemin Adar Yiğit, "Ziyaretiniz ve destekleriniz bizim için çok önemli. Takım arkadaşlarımla birlikte daha nice madalyalar kazanmayı umut ediyoruz." şeklinde görüş belirtti.

İlgini Çekebilir
Kırgız güreşçiler ülkelerinin tarihine geçti!
Habere Git

Kadın Güreş Milli Takımı hazırlıklarını sürdürecek

Kadın Güreş Milli Takımı, hazırlıklarının bir sonraki etabına Niğde Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'nde devam edecek.

Senin için hazırladığımız haberler