“Federer ve Wawrinka’yı beğeniyorum”

24 Nisan 2017 16:28- Son Güncelleme - 24 Nisan 2017 16:28
Google news abonelik
“Federer ve Wawrinka’yı beğeniyorum”

AJANSSPOR ÖZEL - TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ta ana tabloya kalmayı başaran Türk tenisçi Başak Eraydın, Radyospor’da yayınlanan Haber Aktif programına özel açıklamalar yaptı.

Emrah Karalinç ve İlker Koç’un sorularını yanıtlayan Eraydın, hedefleri, planlamaları ve beğendiği tenisçileri dile getirdi. Ayrıca başarılı raket, sporseverlere de mesaj gönderdi.

Eraydın’ın Radyospor’da yaptığı açıklamalar şu şekilde :

“Hazırlık dönemimi kupa ile geçirdim”

Turnuvaya hazırlık sürecim 2 hafta önce Göztepe Parkı’nda düzenlenen Lale Cup ile başladı. O turnuvayı kazandım. Ardından 1 haftalık bir antrenman sürecim oldu. Bunu çok güzel bir şekilde geçirdim. Haftaya hazır olarak başladım. İyi bir hafta geçirdikten sonra, tekrar yeni bir haftaya başlamak motivasyon açısından da iyi oldu.

“Ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım”

Oynadığım Rus sporcu, çok tecrübeli bir oyuncuydu. Benim için farklı bir deneyim oldu. Ana tabloya yükseldiğim için çok heyecanlıyım. Ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Hedeflerime gelecek olursak; her tur benim için önemli. Tur tur bakmaya çalışıyorum. Şu ana kadar böyle yaptım. Önümüzdeki turlarda da elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.

“Federer ve Wawrinka’yı beğeniyorum”

Hedefim aslında Amerika Açık’ta olmaktı. Umarım bunu daha erken, Wimbledon ya da Roland Garros’ta yapmak istiyorum, US Open’dan önce. Roger Federer ve Stanislas Wawrinka’yı gerçekten beğeniyorum. Hem oyun olarak benim stilime benziyor hem de oyun karakterlerini çok beğeniyorum.

Türk sporseverlere mesaj…

Tenise ilgi ve alaka son dönemlerde çok arttı. Bu memnuniyetimi belirtmek isterim. Gerçekten bir sporcu olarak bu bizi çok mutlu ediyor. Verdikleri destek için herkese çok teşekkür ederim. Her zaman yanımızda olmalarını diliyorum.

AJANSSPOR ÖZEL
YASAL UYARI : BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.