• Diğerleri

Feghouli, Şampiyonlar Ligi için meydan okudu!

Galatasaray'ın yıldızı Feghouli açıklamalarda bulundu.
13 Temmuz 2018 13:52- Son Güncelleme - 13 Temmuz 2018 16:52
Google news abonelik

Galatasaray'ın yıldız ismi Sofiane Feghouli, TRT Spor'a açıklamalarda bulundu.

Başarılı futbolcunun açıklamalarından öne çıkanlar:

 

Genç takımdan gelen arkadaşlarla antrenman yaptığım için çok mutluyum 10 yıl önce ben de onlar gibiydim. Onların full motivasyonla çalışmaları gerekiyor. Verilen şansı değerlendirmeleri gerekiyor. Sahaya çıktıklarında ellerinden gelenin en iyisini vermeleri gerekiyor. 

"Tudor hocaya da teşekkür etmem gerekiyor. Şampiyonluk yolunda bize katkı sağladı. Fatih Terim'in katkılarını da ön plana çıkarmak gerekiyor. Bütün çalışanların bir emeği var. Son güne kadar yoğun olarak çalıştık. "

"Geçen sene 3 bölgede oynadım her bölgede oynayabilirim. Fatih Hoca bana ne görev verirse her yerde oynarım. "

"Geçen sezon her maç kırılma maçı gibiydi. Son maçta şampiyon olduk. Bu sene de aynı şekilde geçecek. Başarının gelmesi için haftalık olarak hazırlanmamız gerekiyor. Geçen sene zafere açtık, bu da başarı getiren bir unsur oldu."

"Galatasaray'dan ayrılmayı düişünmedim, 4 senelik sözleşmemi tamamlamak istiyorum."

"Birçok kez Şampiyonlar Ligi'ne katıldım. Oraya giderek Galatasaray'ı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Evimizde yenileceğimizi düşünmüyorum ama dışarıda zorlanabiliriz. "

Ligde de 22. şampiyonluğu almak istiyoruz. Türkiye Kupası için de elimizden geleni yapacağız.

"Negredo, büyük bir oyuncu. Valencia'da beraber oynadık. Gomis çok güzel bir sezon geçirdi. Negredo da iyi bir sezon geçirdi ama farklı oyuncular."

AJANSSPOR

Ayakkabısız atılan gole inanamayacaksınız