• Diğerleri

Feghouli'den derbiyle ilgili iddialı açıklamalar

25 Eylül 2019 11:25- Son Güncelleme - 25 Eylül 2019 14:25
Google news abonelik

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Sofiane Feghouli, cumartesi günü oynanacak Fenerbahçe derbisine ilişkin açıklamalarda bulunuyor.

Feghouli'nin açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şöyle:

 

"Son 2 seneye baktığımız zaman, şampiyon olduğumuz döneme baktığımız zaman bir önceki sene sondan bir önceki gün şampiyonluğumuzu ilan etmiştik. Ondan önceki sene de iki hafta öncesinden şampiyonluğumuzu ilan etmiştik. Bu tabii ki taraftarlarımız açısından çok önemli bir maç. Taraftarlarımızı memnun etmek için bu maçı kazanmak istiyoruz. Tabii bu da Allah'ın yardımıyla, takım arkadaşlarımın motivasyonu ve bütün çalışanların da yardımıyla olacak."

 

Yeni Malatya maçında neden oynamadı?

Yeni Malatya maçında neden oynamadı?

Kötü bir şey yok şu anda. Sadece yaz boyunca fazla tatil yapamadım, dinlenemedim ve bundan dolayı teknik ekip ve medikal ekip dinlenmemi istedi. Tabii bir sonraki maça yüzde yüz çıkmam için bu önemliydi.

 

Derbi öncesi neler söylemek istersin?

Derbi öncesi neler söylemek istersin?

Galatasaray taraftarı var olmadan Galatasaray takımı var olamazdı. Onlar en iyi zamanımızda ve en kötü zamanımızda her zaman gelip bize destek oluyorlar. Yaratacakları atmosferin de burada önemli olduğunu düşünüyorum. Onların vereceği destek bizim için çok önemli. Onlar için kazanmaya çalışacağız maçı.

 

'Hakemlerin iyi niyetli olduğunu düşünüyorum'

Geçen seneye baktığımız zaman Başakşehir, Trabzon, Beşiktaş gibi  maçları yenmesini bildik. Fenerbahçe'yi de kendi evinde yenebilirdik ancak  bazı kararlar bizim lehimize olmadı açıkçası. Hakemlerin iyi niyetli olduğunu düşünüyorum ve bu maçta da aynı şekilde iyi olacağını düşünüyorum.  Kendi takımıma güveniyorum iyi bir maç çıkaracağımızı düşünüyorum.

2. Hafta / RB Leipzig - E.Frankfurt: 2-1 (Özet)