Feghouli'nin mentörü Arda Turan

Galatasaray’da kaptanlık pazubendini yeniden takan Arda Turan, şampiyonluk kilidinin anahtarının Cezayirli yıldız Feghouli'de olduğuna inanıyor.
31 Ağustos 2020 11:26- Son Güncelleme - 31 Ağustos 2020 11:27
Google news abonelik
Feghouli'nin mentörü Arda Turan

Burhan Can TERZİ-AJANSSPOR

Galatasaray’da Arda Turan, Florya’ya bir döndü pir döndü... 9 yıl sonra sarı-kırmızıyı yeniden sırtına geçiren 33 yaşındaki futbolcu saha içinde olduğu kadar saha dışında da fark yarattı.

Geldiği günden bu yana özellikle teknik heyetin, futbolcular üzerindeki gölgesi olan Arda, antrenman sonlarında da Fatih Terim ve ekibiyle kalıp tesiste vakit geçiriyor. Ancak bir detay, Galatasaray kaptanının önümüzdeki sezon için ne kadar istekli olduğunu gösteriyor.

İspanya La Liga’da rakip takımda oynayan Feghouli’yi, eski top koşturduğu yerden tanıyan Arda, Cezayirli futbolcuya Valencia forması giyerken de çok beğeniyordu. Florya’da Feghouli’ye mentörlük yapan Arda, tüm zihnini saha içine vermesini ve eleştirilerden etkilenmemesini söylüyor.

Tecrübeli kanat oyuncusunu şampiyonluğun anahtarı olarak gören Arda’nın bu ilgili Feghouli’yi de çok mutlu ediyor. Yıldız oyuncu Galatasaray’da ayrılmayı düşünmüyor.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Kendi kalesine öyle bir gol attı ki...