Felç geçirdi, 15 günde sahalara döndü! Eski Trabzonsporlu...

22.03.2020 - 15:37 | Son Güncellenme: 22.03.2020 - 15:44

Kariyerinde daha önce Trabzonspor forması da giyen Brezilyalı futbolcu Marcelinho, bundan sonraki kariyeriyle ilgili kararını verdi. Marcelinho futbolu bıraktı mı? Bundan sonra neler yapacak? Felç geçirdiği dönemler nasıl geçti? Çarpıcı sözler...

Süper Lig'de bir dönem Trabzonspor forması da giyen Brezilyalı futbolcu Marcelinho, kariyerine 44 yaşında son verdi. Marcelinho, kendisiyle yapılan röportajda çok çarpıcı ifadelere imza attı. Bundan sonra ne yapacak? Felç geçirdiğinde sahalara nasıl döndü? İşte Marcelinho'nun o çarpıcı röportajı...

Marcelinho: "Antrenör olarak devam etmek istiyorum"

Halen formda ve fit olduğunu anlatan Marcelinho, "Çok şükür formdayım. Oynamaya devam bile edebilirim. Hertha Berlin'deki kadar hızlı değilim ama güçlü bir bedenim var. Futbola antrenör olarak devam etmeyi planlıyorum" dedi.

Marcelinho felç geçirdi, 15 günde sahalara döndü

2 yıl önce felç geçiren Marcelinho, "Doktorlar felç geçirdiğimi söyledi ama 15 gün sonra tekrar sahaya çıktım. Doktorlar ise bana en az 1 ay futbol oynamamam gerektiğini söylemişti. Bu olay hayatımı değiştirdi mi? Biliyorsunuz ben Tanrı'ya inanıyorum. Bu yüzden de kalbim temiz ve ruhen de bir sükunetim var" ifadelerini kullandı.

Marcelinho: "Para bitince, sahte dostlar da gitti"

Marcelinho kendisine sorulan, 'Eskiden çok para kazanıyordunuz. Aynı zamanda cömertçe harcıyordunuz. Bugün durumlar nasıl? sorusuna ise çarpıcı bir cevap verdi. Brezilyalı, "Be  iyi durumdayım. Evet halen cömertim. Zamanında sahte dostluklar sebebiyle çok para harcadım. Birçoğu sadece kazandığım parayı ve onlara sağlayabileceğim imkanları sevdi. Para bitince, birçoğu da gitti" açıklamasını yaptı.

Türkiye de soruldu...

'Fransa'da Almanya'da, Türkiye'de ve Breziya'da futbol oynadın. En çok nereyi sevdin?' sorusuna ise Marcelinho, "Aslında her yer oynadığım yer benim için iyi bir deneyimdi. Ama Berlin benim ikinci evim. Hertha Berlin de kariyerimde çok farklı bir yere sahip. Gerçekten harika bir 5 yıldı" diye konuştu. 

Marcelinho Trabzonspor'da kaç gol attı?

2006-2007 sezonunda Trabzonspor'da 20 maçta 1515 dakika süre alan Marcelinho, 3 gol kaydetmişti. Marcelinho, Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra Wolfsburg'un yolunu tutmuştu. (AJANSSPOR DIŞ HABER)

Senin için hazırladığımız haberler