Fenerbahçe Beko 3 oyuncu ile sözleşme yenilemeyecek

6 Haziran 2020 15:29- Son Güncelleme - 6 Haziran 2020 15:37
Google news abonelik

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Fenerbahçe Beko'da yabancı oyuncuların geleceği Zeljko Obradovic'in takımda kalıp kalmamasına bağlı. Peki, takımdan ayrılacağı iddia edilen oyuncular kim? İşte detaylar... 

DIŞ HABER - AJANSSPOR

Yunan medyasında yer alan haberlere göre; geçtiğimiz günlerde Kostas Sloukas'ın Olympiakos ile anlaştığı açıklanmış, daha sonra oyuncunun menajeri Fenerbahçe Beko ile olan sözleşmelerinin devam ettiğini ifade etmişti. 

İşte o açıklama:

Sloukas'ın menajeri Panos Kapazoglou: "Sloukas’ın Fenerbahçe Beko ile olan sözleşmesinin devam ettiğini ve hiçbir kulüp ile görüşme yapılmadığını tekrar etmek istiyorum."

Yine Yunan medyası, Kostas Sloukas'tan sonra takımdan ayrılması muhtemel isimleri yazdı. Haberde, sezon sonunda serbest kalacak olan Nikola Kalinic'i; Kızılyıldız, Olimpia Milano ve NK Olimpija Ljubljana takımları transfer listesine aldı. Ancak, Sırp oyuncunun bu transferlere sıcak bakmadığı belirtildi.

Kalinic'in dışında Joffrey Lauvergne ve Derrick Williams'ın da sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Mali açıdan küçülmeye gideceğini açıklayan Fenerbahçe'nin bu oyuncularla sözleşme yenilemeyeceği kaydedildi.