Fenerbahçe, Erol Bulut'u açıkladı!

Fenerbahçe, teknik direktörlük görevine Erol Bulut'u getirdiğini resmen açıkladı. Peki Erol Bulut göreve ne zaman başlayacak? Sözleşmesi kaç yıllık? İşte detaylar...
5 Ağustos 2020 18:41- Son Güncelleme - 5 Ağustos 2020 18:48
Google news abonelik

Fenerbahçe'de beklenen açıklama sonunda geldi. Sarı-lacivertliler, teknik direktörlük görevine Erol Bulut'u getirdiğini resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla duyurdu. Bu açıklamayla Fenerbahçe'de Erol Bulut dönemi başlamış oldu.

Sözleşme kaç yıllık?

Fenerbahçe, Erol Bulut ile iki yıllığına anlaşmaya vardı.

Kulübün Erol Bulut için yaptığı açıklama şu şekilde:

25 yıl önce Çubuklu formamızı ilk kez giyen, tarihimizin en anlamlı ve unutulmaz şampiyonluklarından biri olan 1995/96 şampiyonluğumuzu getiren golün pasının sahibi olan Erol Bulut, Futbol A Takımımızın Teknik Direktörü olarak camiamıza geri dönüyor. 

1995/99 yılları arasında 4 sezon boyunca Kulübümüze hizmet eden, formamızla çıktığı 136 maçta 11 gol atan ve Fenerbahçe hikayesinin ardından kariyerine başka takımlarda devam ederek futbolu bıraktıktan sonra Teknik Direktörlük kariyerine adım atan Erol Bulut, Çubuklu’ya Teknik Direktörümüz olarak yeniden merhaba diyor.

"Yuvana hoş geldin"

Yuvana hoş geldin Erol Bulut. 

Fenerbahçe Ailesi olarak saha dışında camiamızın eşsiz desteği ve güveni, saha içerisinde yakalayacağımız birlik, beraberlik, takım ruhu ve mücadeleyle birlikte eşsiz zaferlere ve kupalara yürüyeceğimize inancımız tam.

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 10